files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

T. Gašpar: Pri raziách na Zemplíne zaistíme pravdepodobne do desať osôb

V súvislosti s raziami na Zemplíne, ktoré sú spájané s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky, bude pravdepodobne zaistených do desať osôb. Následne budú s nimi vykonané úkony a rozhodne sa o ďalšom postupe. Pred jedným z michalovských domov na Kavarnianskej ulici to novinárom povedal vo štvrtok policajný prezident Tibor Gašpar.

Polícia podľa jeho slov pokračuje v ďalších preverovaniach niektorých verzií. "V tomto prípade sa robia zaisťovacie úkony, domové prehliadky na viacerých miestach, budú prehliadky iných priestorov a bude zaistených pravdepodobne do desať osôb," ozrejmil Gašpar. Podľa jeho slov by prehliadky mali byť na piatich miestach. "Ale ten počet je otvorený, pretože všetko závisí od možnosti zdôvodniť niektoré ďalšie prehliadky na iných miestach," skonštatoval. Konkretizovať ich však nechcel. Ako ďalej uviedol, súvisia s prípadom vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky. "A s osobami, ktoré sú už niekoľkokrát v médiách v posledných dňoch spomínané, alebo teda ako verzia, ktorá súvisí s článkom, ktorý písal naposledy novinár Kuciak. Volajme to talianska stopa," poznamenal s tým, že bližšie informácie poskytnú popoludní.

Polícia okrem razie v Michalovciach, v dome, ktorý podľa informácií z katastra patrí Elisabette Roda, vykonala vo štvrtok prehliadku aj v Trebišove. Išlo o dom, ktorý sa spája s talianskym podnikateľom Antoninom Vadalom. Jeho meno sa spomína v poslednom článku zavraždeného novinára. Dom na Ružovej 12 v súčasnosti patrí podľa informácie z katastra firme AV-Real, o ktorej sa v článku píše tiež. Vlastniť ju má Antoninov brat Sebastiano.

TASRUverejnené: 01.03.2018 11:26:06 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.