Očakávané finále druhej ligy, Humenné vyzve Martin

Hokejisti MHK Humenné po roku znova postúpili do finále II. hokejovej ligy. Víťaz základnej časti skupina Východ otočil v druhom semifinálovom stretnutí na domácom ľade nepriaznivé skóre, keď prehrával 0:2. Behom minúty gólmi Fedorka s Tomasom vyrovnal a v predĺžení ich Danko poslal do finále. V ňom zverenci hrajúceho trénera Richarda Šechného narazia na MHC Martin. Finálová séria sa hrá už na tri víťazné zápasy. Začína nastávajúci víkend v sobotu a v nedeľu, keď sa jej prvé dva zápasy uskutočnia v Humennom, následne sa presunie na Turiec, kde sa v sobotu 24. marca odohrá tretí a v nedeľu 25. marca prípadný štvrtý duel. Keby sa o víťazovi nerozhodlo, na rad príde piaty duel, ktorý by sa hral v stredu 28. marca v Humennom.

MHK Humenné - MHk 32 Liptovský Mikuláš B 3:2pp (0:1, 0:0, 2:1, 1:0) Stav série: 2:0
Góly: 55. Fedorko (Vaško, Šechný), 55. Tomas (Kmiť, Klouda), 65. S. Danko (Fedorko) - 5. Pavlovič (Koniar), 45. Koniar (Javorka).
Vylúčenia: 3:7. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Žák - Hubičák, Novotný. Divákov: 1033.
MHK: Ščambora - Buraľ, Ficko, Kubát, Ondrej, S. Danko, Pástor, Maury - Vaško, Šechný, Fedorko - Kmiť, Klouda, Tomas - Milan Mach, Bartoš, Dancsák - Markuš, Suvák.
MHK 32 B: Bačík - Javorka, Fiala, Rec, F. Danko, Martínek - Matejka, Pawelski, Kubáň - Koniar, Mravec, Pavlovič - Cibuľa, Bacúr.