files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Športový víkend v znamení futbalu

Konečne slnečný víkend by mal lákať aj futbalom. Na programe sú totiž okrem oblastných a krajských futbalových súťaží aj zápasy mladších dorastencov, žien a junioriek, a doma sa predstavia aj hráči MFK Zemplín Michalovce. Tí privítajú v sobotu o 17.00 hod. svojho obľúbeného súpera Zlaté Moravce. A aký je ďalší športový program na víkend?

Basketbal
Nedeľa 15. apríl
Extraliga juniorov
1. BK Michalovce - BK Prievidza (9.30 hod.)

Futbal

Fortuna liga
Sobota 14. apríl
MFK Zemplín Michalovce - FC ViOn Zlaté Moravce Vráble (17.00 hod.)

II. liga
Nedeľa 15. apríl
Slavoj Trebišov - MFK Lokomotíva Zvolen (16.30 hod.)

III. liga skupina Východ
Sobota 14. apríl
MFK Vranov nad Topľou - ŠK Odeva Lipany (16.00 hod.)

Nedeľa 15. apríl
TJ Veľké Revištia - MFK Rožňava (15.30 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 15. apríl
MFK Veľké Kapušany - ŠK Strážske (15.30 hod.)
MFK Sobrance - TJ Družstevník Čičarovce (15.30 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 15. apríl
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Cejkov (15.30 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OFK Lastomír (15.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (15.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - OŠK Pavlovce nad Uhom (15.30 hod.)
OŠK Vinné - TJ Olympia Borša (15.30 hod.)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Malý Horeš (15.30 hod.)
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Parchovany (15.30 hod.)

VI. liga mužov
Nedeľa 15. apríl
FK Žbince - ŠK Agro Palín (12.30 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - TJ Pokrok Krásnovce (15.30 hod.)
OŠK Budkovce - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (15.30 hod.)
OŠK Zalužice - OFK Hatalov (15.30 hod.)
TJ Vyšné Remety - TJ FK Družstevník Trhovište (15.30 hod.)
OFK Dúbravka - OFK Vojany (15.30 hod.)

VII. liga mužov skupina Západ
Sobota 14. apríl
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - ŠK Strážske B (15.30 hod.)

Nedeľa 15. apríl
FK Veľké Slemence - TJ Pusté Čemerné (12.30 hod.)
OŠK Horovce - TJ Bánovce nad Ondavou (15.30 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - OFK Rakovec nad Ondavou (15.30 hod.)
TJ Družstevník Malčice - TJ Družstevník Ložín (15.30 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 15. apríl
TJ Ptrukša - FK Beša (12.30 hod.)
OŠK Stretava - TJ Družtevník Lekárovce (15.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Oborín (15.30 hod.)
AFK Topoľany B - MFK Sobrance B (15.30 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom B - OŠK Koromľa (15.30 hod.)
OFK Horňa - OŠK Tušice TNV (15.30 hod.)

I. liga mladších dorastencov
Sobota 14. apríl
MFK Zemplín Michalovce U17 - FK Senica U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - FK Senica U16 (13.15 hod.)

I. liga žien
Sobota 14. apríl
MFK Zemplín Michalovce - Sport Ladies Club Banská Bystrica (13.00 hod.)

I. liga junioriek
Sobota 14. apríl
MFK Zemplín Michalovce - Sport Ladies Club Banská Bystrica (15.00 hod.)



Uverejnené: 13.04.2018 09:02:14 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.