files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Jarmočný víkend plný športu

Atletika, basketbal, ale aj bohatá porcia futbalu či hádzanej. Športový fanúšik si v nasledujúcich dňoch určite vyberie. Na smolu si však opäť bude musieť vyberať. Buď v sobotu pôjde na futbal, alebo na hádzanú, keďže tak MFK Zemplín, ako aj Iuventa hrajú v rovnakom čase svoje domáce súboje. Aj napriek tomu bude športový program bohatý.

Atletika
Nedeľa 29. apríl
XXXIV. ročník Podvihorlatského maratónu (štart o 10.00 hod.)
XVI. ročník Michalovského polmaratónu (štart o 10.00 hod.)
III. ročník Polmaratónskej štafety (štart o 10.00 hod.)

Basketbal
Prípravný duel
Piatok 27. apríl
GBA Praha - KB Košice (17.45 hod. telocvičňa GPH)

Sobota 28. apríl
GBA Praha - Slovensko 18 (11.00 hod. telocvičňa GPH)

Futbal
Fortuna liga
Sobota 28. apríl
MFK Zemplín Michalovce - FK Senica (17.30 hod.)

I. liga starších dorastencov
Nedeľa 29. apríl
MFK Zemplín Michalovce U19 - 1. FC Tatran Prešov U19 (11.00 hod.)

II. liga
Nedeľa 29. apríl
Slavoj Trebišov - Železiarne Podbrezová B (17.00 hod.)

III. liga skupina Východ
Nedeľa 29. apríl
MFK Vranov nad Topľou - MFK Snina (16.00 hod.)
TJ Veľké Revištia - 1. FC Tatran Prešov B (16.00 hod.)

IV. liga skupina Juh
Nedeľa 29. apríl
MFK Veľké Kapušany -TJ Družstevník Malá Ida (16.00 hod.)
MFK Sobrance - FK Čaňa (16.00 hod.)

V. liga skupina Zemplín
Nedeľa 29. apríl
OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov (16.00 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (16.00 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Pavlovce nad Uhom (16.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Olympia Borša (16.00 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Malý Horeš (16.00 hod.)
OŠK Vinné - TJ Družstevník Parchovany (16.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - FK Tatran Úpor (16.00 hod.)

VI. liga
Nedeľa 29. apríl
FK Žbince - OŠK Krišovská Leisková (13.00 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ Pokrok Krásnovce (16.00 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OFK Hatalov (16.00 hod.)
OŠK Budkovce - TJ FK Družstevník Trhovište (16.00 hod.)
OŠK Zalužice - OFK Vojany (16.00 hod.)
TJ Vyšné Remety - ŠK Agro Palín (16.00 hod.)

VII. liga skupina Východ
Sobota 28. apríl
OŠK Zalužice B - OŠK Porostov (16.00 hod.)

Nedeľa 29. apríl
FK Družstevník Iňačovce - FK Tibava (13.00 hod.)
TJ Kusín - TJ Družstevník Ruský Hrabovec (16.00 hod.)
OŠK Podhoroď - OFK Úbrež (16.00 hod.)
TJ Tatran Remetské Hámre - TJ Družstevník Záhor (16.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Sobota 28. apríl
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B - TJ Pusté Čemerné (13.00 hod.)

Nedeľa 29. apríl
TJ Družstevník Malčice - FK Veľké Slemence (13.00 hod.)
TJ Bánovce nad Ondavou - OcŠK Pozdišovce (16.00 hod.)
OŠK Horovce - ŠK Strážske B (16.00 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - TJ Družstevník Ložín (16.00 hod.)

VIII. liga mužov
Nedeľa 29. apríl
OFK Horňa - TJ Ptrukša (13.00 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - TJ Družstevník Oborín (16.00 hod.)
OŠK Stretava - MFK Sobrance B (16.00 hod.)
TJ ŠM Jovsa - OŠK Koromľa (16.00 hod.)
FK Topoľany B - OŠK Tušice
OŠK Pavlovce nad Uhom B - FK Beša (16.00 hod.)

Hádzaná
Semifinále play-off žien
Sobota 28. apríl
Iuventa Michalovce - RMK Sokol Bánovce nad Bebravou (17.30 hod.)

Nedeľa 29. apríl
Iuventa Michalovce - RMK Sokol Bánovce nad Bebravou (10.30 hod.)

Sobota 28. apríl
I. liga starších dorasteniek
Iuventa Michalovce - MHK Bytča (12.30 hod.)

I. liga mladších dorasteniek
Iuventa Michalovce - MHK Bytča (14.30 hod.)



Uverejnené: 27.04.2018 14:46:45 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.