files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová z Humenného

Dominika Grecová z Humenného sa v sobotu večer stala novou Miss Slovensko pre rok 2018. Podľa rozhodnutia poroty sa prvou vicemiss stala Radka Grendová z Revúcej, druhou vicemiss je Jasmina Tatyová z Trnavy. O držiteľkách týchto ocenení rozhodla porota, ktorej predsedala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. Boli v nej Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, módny dizajnér Michael Kováčik, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, riaditeľka predaja formátov pre strednú a východnú Európu Andrea Gavačová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, známy český herec Jaromír Hanzlík a Mister Global 2016 Tomáš Martinka.

Finalistky 23. ročníka si rozdelili aj vedľajšie ocenenia. Eva Miss Sympatia sa stala Nicole Hromkovičová, prvej vicemiss Radke Grendovej patrí aj titul Miss Drive a Miss Príjemný hlas, druhá vicemiss Jasmina Tatyová si odnáša aj tituly Miss Press a Miss Pierot, titul Miss Gosh získala Katarína Očovanová. O titule Eva Miss Sympatia rozhodovalo až do posledných minút
priameho prenosu esemeskové hlasovanie divákov. Výťažok z tohto hlasovania poputuje v plnej výške na charitatívny projekt Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis.
Program galavečera ponúkol divákom elegantnú fashion šou a viacero hudobných čísiel v podaní Dary Rolins, Emmy Drobnej, Tomáša Buranovského a skupiny Elán, ktorá v premiére predstavila novú pieseň Ľúbim ťa. Tá je pilotným singlom z pripravovaného nového albumu. Moderátorom večera bol rovnako ako pred rokom Libor Bouček. Nová Miss Slovensko 2018 získala postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, osobné auto, dovolenku pre dve osoby a mnoho ďalších zaujímavých cien. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International, druhá vicemiss bude zastupovať Slovensko na súťaži Miss Supranational.

TASRUverejnené: 29.04.2018 09:15:48 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.