files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Cez víkend za športom hlavne na futbalové trávniky

Posledný májový víkend bude lákať opäť futbalom. Na programe sú totiž zápasy tretej, štvrtej, piatej, šiestej, siedmych a ôsmej ligy, a takisto v nedeľu svoj domáci duel odohrajú starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce, ktorí privítajú Dunajskú Stredu.

I. liga starších dorastencov
Nedeľa 27. máj
MFK Zemplín Michalovce U19 - FK DAC 1904 Dunajská Streda U19 (11.00 hod.)

III. liga mužov
Nedeľa 27. máj
TJ Veľké Revištia - TJ FK Vyšné Opátske (17.00 hod.)

IV. liga mužov
Nedeľa 27. máj
ŠK Strážske - TJ Družstevník Malá Ida (13.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - AFK Topoľany (17.00 hod.)
MFK Veľké Kapušany - TJ Mladosť Kalša (17.00 hod.)

V. liga mužov
Nedeľa 27. máj
OŠK Pavlovce nad Uhom - TJ Družstevník Cejkov (17.00 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Olympia Borša (17.00 hod.)
OFK Lastomír - TJ Družstevník Malý Horeš (17.00 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - TJ Družstevník Parchovany (17.00 hod.)
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK Tatran Úpor (17.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Sokol Močarany (17.00 hod.)
ŠK Naciná Ves - OŠK Vinné (17.00 hod.)

VI. liga
Nedeľa 27. máj
OŠK Zalužice - FK Žbince (14.00 hod.)
TJ Vyšné Remety - OFK Dúbravka (14.00 hod.)
TJ FK Družstevník Trhovište - TJ Pokrok Krásnovce (17.00 hod.)
OFK Hatalov - OFK Vojany (17.00 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - ŠK Agro Palín (17.00 hod.)
OŠK Budkovce - OŠK Krišovská Liesková (17.00 hod.)

VII. liga skupina Východ
Sobota 26. máj
OŠK Porostov - TJ Družstevník Záhor (17.00 hod.)
OŠK Zalužice B - FK Družstevník Iňačovce (17.00 hod.)

Nedeľa 27. máj
OŠK Podhoroď - TJ Tatran Remetské Hámre (14.00 hod.)
OFK Úbrež - TJ Družstenvík Ruský Hrabovec (17.00 hod.)
TJ Kusín - FK Tibava (17.00 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 27. máj
OŠK Svornosť Bracovce - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom B (14.00 hod.)
ŠK Strážske B - OcŠK Pozdišovce (17.00 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - TJ Družstevník Ložín (17.00 hod.)
TJ Bánovce nad Ondavou - TJ Pusté Čemerné (17.00 hod.)
OŠK Horovce - TJ Družstevník Malčice (17.00 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 27. máj
AFK Topoľany B - OŠK Pavlovce nad Uhom B (14.00 hod.)
TJ Družstevník Oborín - OŠK Koromľa (17.00 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - OŠK Tušice TNV (17.00 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - FK Beša (17.00 hod.)
OŠK Stretava - TJ Ptrukša (17.00 hod.)
TJ ŠM Jovsa - OFK Horňa (17.00 hod.)



Uverejnené: 25.05.2018 09:58:31 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.