files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Záhor víťazom siedmej ligy skupina Východ, obhajca na treťom mieste

Víťazom siedmej ligy skupina Východ mužov Oblastného futbalového zväzu Michalovce sa stali v sezóne 2018/2019 hráči TJ Družstevník Záhor. Tí v osemnástich kolách našli premožiteľa štyrikrát, no aj to im stačilo na pohodlný triumf. Na druhom mieste skončil Úbrež, tretia priečka patrí lanskému víťazovi Zalužice B, ktorý hráva svoje domáce zápasy v Hažíne. Najmenej bodov získala Tibava, ktorá zostupuje o súťaž nižšie.


Výsledky jesenná časť
1. kolo
OŠK Zalužice B - TJ Kusín 1:2 (1:0)
FK Tibava - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 1:2 (1:0)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Záhor 2:2 (0:1)
TJ Tatran Remetské Hámre - OFK Úbrež 2:1 (1:0)
OŠK Podhoroď - OŠK Porostov 3:0 (1:0)

2. kolo
FK Tibava - FK Družstevník Iňačovce 2:2 (2:0)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - TJ Kusín 4:4 (1:1)
OŠK Porostov - OŠK Zalužice B 2:9 (0:5)
OFK Úbrež - OŠK Podhoroď 4:1 (0:1)
TJ Družstevník Záhor - TJ Tatran Remetské Hámre 4:0 (1:0)

3. kolo
OŠK Zalužice B - OFK Úbrež 5:2 (3:1)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 3:3 (2:2)
TJ Tatran Remetské Hámre - FK Tibava 3:1 (1:1)
OŠK Podhoroď - TJ Družstevník Záhor 0:2 (0:0)
OŠK Porostov - TJ Kusín 2:1 (1:0)

4. kolo
FK Družstevník Iňačovce - TJ Tatran Remetské Hámre 3:1 (0:1)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - OŠK Porostov 7:3 (2:1)
OFK Úbrež - TJ Kusín 4:1 (2:1)
TJ Družstevník Záhor - OŠK Zalužice B 7:0 (3:0)
FK Tibava - OŠK Podhoroď 1:2 (1:0)

5. kolo
OŠK Zalužice B - FK Tibava 6:4 (5:2)
OŠK Porostov - OFK Úbrež 1:4 (1:1)
TJ Tatran Remetské Hámre - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 3:2 (1:1)
OŠK Podhoroď - FK Družstevník Iňačovce 4:1 (1:1)
TJ Kusín - TJ Družstevník Záhor 0:5 (0:2)

6. kolo
TJ Tatran Remetské Hámre - OŠK Podhoroď 1:0 (1:0)
TJ Družstevník Záhor - OŠK Porostov 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - OFK Úbrež 6:1 (4:1)
FK Tibava - TJ Kusín 2:2 (1:1)
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Zalužice B 2:2 (1:1)

7. kolo
OŠK Zalužice B - TJ Tatran Remetské Hámre 3:4 (2:1)
OFK Úbrež - TJ Družstevník Záhor 2:0 (0:0)
OŠK Podhoroď - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 3:1 (1:1)
TJ Kusín - FK Družstevník Iňačovce 3:1 (3:0)
OŠK Porostov - FK Tibava 3:2 (1:1)

8. kolo
OŠK Podhoroď - OŠK Zalužice B 2:2 (2:2)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - TJ Družstevník Záhor 3:6 (1:3)
FK Tibava - OFK Úbrež 1:4 (0:2)
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Porostov 3:0 (2:0)
TJ Tatran Remetské Hámre - TJ Kusín 1:1 (0:0)

9. kolo
OŠK Zalužice B - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 6:1 (2:0)
TJ Družstevník Záhor - FK Tibava 11:0 (3:0)
TJ Kusín - OŠK Podhoroď 6:1 (4:1)
OŠK Porostov - TJ Tatran Remetské Hámre 0:3 (0:2)
OFK Úbrež - FK Družstevník Iňačovce 5:0 (1:0)

Výsledky jarná časť

10. kolo
TJ Kusín - OŠK Zalužice B 0:1 (0:1)
TJ Družstevník Hrabovec - FK Tibava 1:5 (0:3)
TJ Družstevník Záhor - FK Družstevník Iňačovce 2:1 (1:0)
OFK Úbrež - TJ Tatran Remetské Hámre 2:2 (2:0)
OŠK Porostov - OŠK Podhoroď 5:1 (2:0)

11. kolo
OŠK Zalužice B - OŠK Porostov 2:1 (2:0)
FK Družstevník Iňačovce - FK Tibava 1:0 (0:0)
TJ Kusín - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 2:2 (1:1)
OŠK Podhoroď - OFK Úbrež 2:7 (0:3)
TJ Tatran Remetské Hámre - TJ Družstevník Záhor 3:6 (1:3)

12. kolo
TJ Kusín - OŠK Porostov 2:0 (1:0)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - FK Družstevník Iňačovce 2:0 (2:0)
FK Tibava - TJ Tatran Remetské Hámre 2:1 (1:0)
TJ Družstevník Záhor - OŠK Podhoroď 3:0 (2:0)
OFK Úbrež - OŠK Zalužice B 3:2 (2:2)

13. kolo
OŠK Zalužice B - TJ Družstevník Záhor 1:0 (0:0 - hralo sa v Hažíne)
TJ Tatran Remetské Hámre - FK Družstevník Iňačovce 0:1 (0:0)
OŠK Porostov - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 2:1 (0:0)
TJ Kusín - OFK Úbrež 0:0
OŠK Podhoroď - FK Tibava 4:1 (1:1)

14. kolo
OFK Úbrež - OŠK Porostov 1:4 (0:2)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - TJ Tatran Remetské Hámre 2:0 (1:0)
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Podhoroď 0:0
FK Tibava - OŠK Zalužice B 7:0 (5:0)
TJ Družstevník Záhor - TJ Kusín 3:2 (0:1)

15. kolo
OŠK Porostov - TJ Družstevník Záhor 6:3 (4:1)
OŠK Zalužice B - FK Družstevník Iňačovce 2:0 (2:0)
OŠK Podhoroď - TJ Tatran Remetské Hámre 3:1 (2:1)
OFK Úbrež - TJ Družstenvík Ruský Hrabovec 4:0 (2:0)
TJ Kusín - FK Tibava 8:1 (3:1)

16. kolo
TJ Družstevník Záhor - OFK Úbrež 3:0 (1:0)
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - OŠK Podhoroď 3:3 (1:3)
TJ Tatran Remetské Hámre - OŠK Zalužice B 2:1 (1:1)
FK Družstevník Iňačovce - TJ Kusín 3:3 (2:2)
FK Tibava - OŠK Porostov 0:2 (0:0)

17. kolo
OŠK Zalužice B - OŠK Podhoroď 5:0 (4:0)
TJ Družstevník Záhor - TJ Družstevník Ruský Hrabovec 3:1 (2:0)
OFK Úbrež - FK Tibava 4:3 (1:1)
OŠK Porostov - FK Družstevník Iňačovce 2:0 (1:0)
TJ Kusín - TJ Tatran Remetské Hámre 3:3 (2:2)

18. kolo
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - OŠK Zalužice B 3:4 (1:3)
OŠK Podhoroď - TJ Kusín 2:1 (1:0)
TJ Tatran Remetské Hámre - OŠK Porostov 0:3 (0:2)
FK Družstevník Iňačovce - OFK Úbrež 2:2 (1:1)
FK Tibava - TJ Družstevník Záhor 7:2 (4:0)

Konečná tabuľka
1. TJ Družstevník Záhor 18 13 1 4 64:28 40
2. OFK Úbrež 18 10 3 5 50:35 33
3. OŠK Zalužice B 18 10 2 6 52:42 32
4. OŠK Porostov 18 9 0 9 36:44 27
5. OŠK Podhoroď 18 7 3 8 31:44 24
6. TJ Tatran Remetské Hámre 18 7 3 8 30:38 24
7. TJ Kusín 18 5 7 6 41:36 22
8. TJ Družstevník Ruský Hrabovec 18 5 4 9 44:53 19
9. TJ Družstevník Iňačovce 18 4 7 7 25:35 19
10. FK Tibava 18 4 2 12 40:58 14



Uverejnené: 06.07.2018 08:30:05 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.