files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Okrem Michalovčanov ďalej aj Trebišov, Pavlovce nad Uhom, Vranov a Humenné

Piati zemplínski zástupcovia sa dostali do tretieho kola Slovnaft Cupu. Okrem fortunaligového MFK Zemplín Michalovce, ktorý zvíťazil v Bešeňovej 6:0, sa do tretieho kola dostal aj druholigový Trebišov. Ten zvíťazil v Medzeve 3:2, aj Pavlovce nad Uhom, ktoré vyhrali doma nad Veľkými Kapušanmi 5:2. Penaltový rozstrel rozhodol, že do ďalšieho kola sa dostanú aj Vranov nad Topľou a Humenné. Vranov zvíťazil na strely zo značky pokutových kopov v Snine a Humenčania v Strážskom. V druhom kole dostali zo Zemplínčanov stopku  Kráľovský Chlmec a Sobrance. V treťom kole, ktoré je na programe 4. a 5. septembra, sa Michalovčania predstavia v Námestove, Trebišov v Kalši, Pavlovce nad Uhom privítajú Lipany, no a žreb štvrtého kola určil dvojicu Humenné - Vranov nad Topľou.

Výsledky 2. kola Slovnaft Cupu 2018/2019
OŠK Bešeňová - MFK Zemplín Michalovce 0:6
OŠK Pavlovce nad Uhom - MFK Veľké Kapušany 5:2
MFK Snina - MFK Vranov nad Topľou 2:2, 3:4 na 11m
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Odeva Lipany 0:9
MFK Spartak Medzev - Slavoj Trebišov 2:3
ŠK Strážske - FK Humenné 1:1, 2:4 na 11m
MFK Sobrance - Partizán Bardejov 0:5 (0:2)

Ostatné výsledky 2. kola: MŠK Púchov - FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:5, ŠK VEGUM Dolné Vestenice - FK Senica 0:5, FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Žilina 0:7, FK Čaňa - FK Železiarne Podbrezová 0:5, ŠK Šurany - FC Nitra 1:1, 3:5 na 11m, OFK Solčany - ŠKF iClinic Sereď 0:4, OŠK Baník Stráňavy - FC Lokomotíva Košice 1:4, Slávia TU Košice - FC Košice 0:3, OŠK Rosina - 1. FC Tatran Prešov 0:6, FK Sitno B. Štiavnica/Baník Štiavnické Bane - MFK Zvolen 0:3, TJ Družstevník Bešeňov - FK Dubnica nad Váhom 2:10, FK Jesenské - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5, ŠK Veľké Zálužie - FC STK Fluminense Šamorín 0:8, OŠK Liptovska Štiavnica - FK Čadca 3:1, ŠK Tvrdošín - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:6, MŠK Tisovec - KFC Komárno 0:4, TJ Plevník-Drienové - MŠK Považská Bystrica 0:4, TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - MŠK Námestovo 0:2, FK Olcnava - MŠK Spišské Podhradie 0:8, ŠK Sačurov - TJ Ptava NV Ptičie 2:1, FK 09 Bacúch - TJD Príbelce 2:0, TJ Sokol Medzibrod - ŠK Partizán Čierny Balog 2:0, ŠK Čierne - ŠK Javorník Makov 2:1, TJ Tatran VLM Pliešovce - ŠK Prameň Kováčová 2:5, MŠK Kysucké Nové Mesto - TJ Sklotatran Poltár 3:2, FK Kechnec - FK Geča 73 3:2, TJ Štart Hrabušice - FK Veľká Lomnica 4:0, FC Slovan Hlohovec - FC Baník Prievidza 4:1, MFK Rusovce - FK Slovan Ivanka pri Dunaji 4:0, TJ Manín Podmanín - TJ KOVO Beluša 0:2, FK TJ Lokomotiva Kozárovce - KFC Kalná nad Hronom 0:1, TJ Salka - FK Kolárovo 2:3, ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice - MFK Vrbové 1:1, 3:4 na 11m, FK Gerlachov - OŠFK Šarišské Michaľany 1:1, 4:2 na 11m, TJ Tatran Chlebnice - MFK Tepličan 1:0, MFK Stará Ľubovňa - FK Poprad 0:7, FC Veľký Kýr - FC Slovan Galanta 1:5, TJ Slovan Krušovce - FC Pata 0:3, OFK Malženice - FC Petržalka 3:1, FC Nový Život - FC Rohožník 2:4, Lokomotíva Devínska Nová Ves - OFK Dunajská Lužná 0:2, ŠK Belá - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1:3, FK Krásnohorské Podhradie - TJ Mladosť Kalša 2:3, ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske - OFK Hrušovany 3:2, FK Šalková - FK Inter Bratislava 0:5, Malodvornícky FK Malé Dvorníky - ŠK FC Vydrany 1:3, TJ Družstevník Radimov - AFC Nové Mesto n. Váhom 1:1, 2:3 na 11m, FK Slovan Most pri Bratislave - ŠK Báhoň 3:1, FTC Fiľakovo  - MFK Dukla Banska Bystrica 3:0 (2:0), MŠK Tesla Stropkov - MFK Ružomberok 1:3 (0:3), ŠK Vinica - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:6 (0:3), PŠC Pezinok - MFK Skalica 1:5 (0:1), FK Tatran Turzovka - TJ Tatran Oravské Veselé 1:3 (1:1).

Ďalší program 2. kola
ŠK Podlužany - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou (streda 15. august)
OŠK Švošov - AS Trenčín (odložené na neurčito)
TJ Iskra Horné Orešany - ŠK Slovan Bratislava (odložené na neurčito)
FK Rača Bratislava - FC Spartak Trnava (odložené na neurčito)

Známe dvojice tretieho kola (4. - 5. september 2018)
MFK Rusovce - MFK Skalica
OFK Dunajská Lužná - FC STK Fluminense Šamorín
FK Beluša - DAC 1904 Dunajská Streda
AFC Nové Mesto nad Váhom - OFK Dynamo Malženice
FC Slovan Hlohovec - FK Senica
ŠK Slovan Šimonovany - FC Rohožník
FC Pata - FK MŠK Považská Bystrica
FC Slovan Galanta - ŠKF Sereď
ŠK FC Vydrany - KFC Kalná nad Hronom
FK Kolárovo/Gúta - FK Dubnica
MFK Zvolen - FK Inter Bratislava
FK 09 Bacúch - KFC Komárno
TJ Sokol Medzibrod - FTC Fiľakovo
MŠK Tatran Krásno nad Kysucou - MŠK Žilina
TJ Tatran Oravské Veselé - 1. FC Tatran Prešov
ŠK Čierne - FC Lokomotíva Košice
MŠK Námestovo - MFK Zemplín Michalovce
TJ Tatran Chlebnice - FK Pohronie
MŠK Kysucké Nové Mesto - FC ViOn Zlaté Moravce
ŠK Prameň Kováčová - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FK Humenné - MFK Vranov nad Topľou
Šk Sačurov - Partizán Bardejov
OŠK Pavlovce nad Uhom - ŠK Odeva Lipany
TJ Mladosť Kalša - Slavoj Trebišov
FK Kechnec - FK Železiarne Podbrezová
TJ Štart Hrabušice - FC Košice
MŠK Spišské Podhradie - FK Poprad
FK Gerlachov - MFK Ružomberok



Uverejnené: 09.08.2018 13:11:56 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.