Starší dorastenci MFK Zemplín podľahli trnavskému Spartaku

Starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce prehrali v stredajšom dohrávanom stretnutí 5. kola najvyššej súťaže na vlastnom trávniku s FC Spartak Trnava 1:2 (1:1). Mladí Zemplínčania síce v prvom polčase zrovnali stav gólom Armena Hovhannisyana, na presný zásah Lukáša Jirku z 81. minúty už ale nestihli odpovedať. Zverenci trénera Adriána Devečku, ktorí utrpeli štvrtú ligovú prehru aj napriek tomu, že hrali tridsať minút presilovku o jedného hráča, sú v tabuľke naďalej s jedným bodom na predposlednom jedenástom mieste.

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 1:2 (1:1)
Góly: 23. Hovhannisyan - 6. Tavares Dos Santos, 81. L. Jirka.
Žlté karty: 84. Trusa - 33. Mihálek, 86. L. Jirka.
Červená karta: 63. Mihálek (Trnava)
MFK ZEMPLÍN: F. Spišák – Bajtoš (79. Jakubov), P. Novák, L. Maďarík, R. Takáč – M. Trusa – Pásztor, Azizyan (84. Bach), M. Begala, Ľ. Ontko (67. F. Pálfi) – Hovhannisyan.
FC SPARTAK: Rehák - Marčan, Tumma, Mihálek, Burian, Mesík, Benovič (90. Marík), Horvát, Bencz (77. Csáno), Tavares Dos Santos, L. Jirka (88. Černák).

Uverejnené: 12.09.2018 15:38:24