Starší dorastenci MFK Zemplín v gólovej prestrelke pokorili majstra

Starší dorastenci MFK Zemplín sa výsledkovo rozbehli. Po tom, čo minulý týždeň dosiahli v Senici v šiestom kole najvyššej súťaže prvú výhru, v siedmom dosiahli aj prvé domáce víťazstvo, keď zdolali úradujúceho majstra v tejto kategórii MŠK Žilina v gólovej prestrelke 3:2. Zverenci trénera Adriána Devečku viedli po prvom polčase gólmi Pásztora a Sidora 2:0. Šošonom sa ale za tri minúty v druhom polčase podarilo vyrovnať. O tom, že všetky body ostanú pri Laborci rozhodol šesť minút pred koncom Matúš Vojtko. Michalovčania po druhej výhre rázom poskočili v tabuľke, keď im momentálne patrí deviate miesto. Najbližšie sa predstavia v Ružomberku, doma ich uvidíme v stredu 3. októbra, kedy o 15.00 hod. privítajú bratislavský Slovan.

MFK Zemplín Michalovce – MŠK Žilina 3:2 (2:0)