Dve tesné víťazstvá dorastencov HK Mládež

Dorastenci HK Mládež Michalovce majú za sebou prvý šesťbodový víkend. Zverenci trénera Ivana Králika na svojom ľade dvakrát zdolali tesne MŠK Púchov. V sobotňajšom zápase deviateho kola najvyššej Extraligy zvíťazili 4:2, keď o svojom víťazstve rozhodli dvoma gólmi v poslednej minúte. Ešte viac bol dramatický nedeľňajší súboj desiateho kola. Púchovčania viedli v 21. minúte 2:0, no Michalovčanom sa na začiatku tretej tretiny podarilo vyrovnať a gólom z predposlednej minúty strhli víťazstvo na svoju stranu. Michalovčania, ktorým aktuálne patrí jedenásta priečka, súbojmi s Púchovom ukončili sériu ôsmych duelov na domácom ľade. Najbližšie sa predstavia budúci víkend na ľade aktuálneho lídra tabuľky Dukly Trenčín.

9. kolo
HK Mládež Michalovce - MŠK Púchov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Góly: 16. Opryska (Ragan), 37. Dudurič (Ragan, Nguyen Tien), 60. Hajnik (A. Gavura, Farkaš), 60. A. Stripai (Ragan, Hajnik) - 26. Putala, 51. Chykantsev (Michalík).
Vylúčení: 3:1. Presilovky a oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mihaľov - Regenda, Jakub.
HK MLÁDEŽ: Hancin - Šeba, Šulof, Štekláč, Tomaško, Cehlár, A. Stripai - Hajnik, Farkaš, A. Gavura - Ragan, Opryska, Dudurič - Stepanchenko, Nguyen Tien, Ivaschenko - Spišák.

10. kolo
HK Mládež Michalovce - MŠK Púchov 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Góly: 32. Ragan (Šeba, Šulof), 42. A. Stripai (Nguyen Tien), 59. Ragan (A. Stripai, Opryska) pres/1 - 13. Kuriš (M. Urban, Hajas), 21. Ladecký.
Vylúčení: 2:5, navyše Floriš 10. minút nešportové správanie, M. Urban 10+DKZ nešportové spráavanie (obaja Púchov). Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Mihaľov, Regenda, Vall.

Uverejnené: 01.10.2018 16:10:45