files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Na hraničných priechodoch s Ukrajinou pretrváva blokácia

Na cestných hraničných priechodoch MalyjBereznyj - Ubľa  a Užhorod - Vyšné Nemecké pretrváva blokácia osobnej dopravy ukrajinskými občianskymi  aktivistami, uvoľnili však priechod niekoľkým vozidlám.

Štrajkujúci ukrajinskí vodiči, ktorí od 26.11.2018 úplne zablokovali osobnú dopravu na ukrajinskej stranehraničného priechodu Užhorod - Vyšné Nemecké a Malyj Bereznyj – Ubľa pokračujú v štrajku, v obmedzenom režime. Štrajkujúci uvoľnili vstup pre autobusy, ktoré sa vo Vyšnom Nemeckom už vybavujú v štandardnom režime. Dňa 27.11.2018 umožnili v priebehu 24 hodín vstup z Ukrajiny na Slovensko aj 35 vozidlám v Ubli a 256 vozidlám vo Vyšnom Nemeckom. Aktuálne je výstup zo Slovenska na Ukrajinu osobnými vozidlami možný len cez Vyšné Nemecké. V Ubli trvá úplná blokáda aj na výstupe. 

Colný úrad nedisponuje presnými informáciami o priebehu a trvaní protestnej akcie ukrajinských občanov. Naďalej sme preto v kontakte s príslušnými zložkami na ukrajinskej strane hraničného priechodu ako aj ukrajinským konzulátom na Slovensku. Všetkým vodičom, ktorí plánujú prestup osobnými vozidlami na Ukrajinu,odporúčame ešte pred cestou  sledovať aktuálnu situáciu na hraničných priechodoch. Finančná správa zverejňuje aktuálne informácie na svojej oficiálnej stránke www.financnasprava.sk, aj na Facebook-u.Uverejnené: 28.11.2018 10:38:10 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.