files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Strieborná prilba po prvýkrát v Michalovciach

Internetový portál stnliga.sk špecializujúci sa na našu druhú najvyššiu hokejovú súťaž už štyri roky robí divácku anketu o najlepšieho hráča mesiaca. Za ten čas sa do päťčlennej každomesačnej nominácie dostalo viacero hráčov michalovskej Dukly. No až v sezóne 2018/2019, konkrétne za mesiac november, sa jej hráčovi dostalo pocty nosiť na hlave striebornú prilbu. Tým hráčom sa stal Lukáš Hamráček triumfujúci v ankete práve v týchto dňoch.

Strieborná prilba doteraz na hlave hráča Dukly nebola (foto stnliga.sk)

Boj o prvenstvo v ankete za november prebiehal až do záverečných sekúnd. Hamráček zviedol obrovský boj s útočníkom HC Topoľčany Martinom Kalináčom. Obaja sa v diváckom hlasovaní viackrát dostali na prvé miesto. Možno aj preto tentoraz hlasoval rekordný počet fanúšikov. Do ankety sa zapojilo vyše 4000 priaznivcov, ktorí Hamráčkovi odovzdali rekordný počet 1783 hlasov. „Bol to naozaj boj do posledných minút. Viackrát som bol v ankete na prvom, ale aj druhom mieste. Nakoniec som to vyhral ja, za čo sa chcem fanúšikom veľmi pekne poďakovať,“ poznamenal Lukáš Hamráček, ktorý Martina Kalináča predstihol o 96 hlasov.

Pre odchovanca spišskonovoveského hokeja v službách michalovskej Dukly je to už druhé prvenstvo v tejto ankete. Tejto pocty sa mu raz dostalo už aj v drese materskej Spišskej Novej Vsi. Hamráček si je vedomý, že premiérová strieborná prilba lacná nebude. „Chalani mi už avizovali, že to rozhodne zadarmo nebude a že ma vyjde poriadne draho,“ smeje sa Lukáš Hamráček.

Výsledky hlasovania
1. Lukáš Hamráček (HK Dukla Ingema Michalovce) 1783 hlasov
2. Martin Kalináč (HC Topoľčany) 1689 hlasov
3. František Poliaček (HK Martin) 399 hlasov
4. Kroni Musliu (HC Osmos Bratislava) 135 hlasov
5. Dominik Trška (HK 95 Považská Bystrica) 46 hlasov

pbUverejnené: 11.12.2018 14:13:54 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.