files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Cez víkend štart jarnej časti V. ligy, k postupu má najbližšie Kráľovský Chlmec

Počas posledných marcových dní odštartuje na zelených trávnikoch jarná časť piatej futbalovej ligy skupina Zemplín. V nej sa odohrá dvanásť kôl, predchádzajúcich štrnásť sa hralo už na jeseň. Doteraz sa v nich najviac darilo Kráľovskému Chlmcu, ktorý má nakročené k účasti vo štvrtej lige. Na druhú Krišovskú Lieskovú má náskok šiestich bodov, ďalších šesť stráca tretie Vinné a sedem štvrtý Lastomír.

Tabuľka po 14. kole
1. TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 14 11 3 0 44:10 36
2. OŠK Krišovská Liesková 14 9 3 2 31:12 30
3. OŠK Vinné 14 7 3 4 23:18 24
4. OFK Lastomír 14 7 2 5 20:19 23
5. TJ Družstevník Cejkov 14 7 1 6 23:18 22
6. FK Tatran Úpor 14 7 1 6 31:29 22
7. TJ Družstevník Malý Horeš 14 6 3 5 26:22 21
8. FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 14 5 6 3 19:15 21
9. TJ Sokol Močarany 14 6 0 8 26:32 18
10. TJ ŠM Streda nad Bodrogom 14 5 3 6 22:30 18
11. MFK Čierna nad Tisou 14 4 4 6 24:32 16
12. ŠK Naciná Ves 14 4 0 10 17:28 12
13. FK Zemplínska Teplica 14 2 1 11 18:34 7
14. TJ Družstevník Parchovany 14 2 2 10 13:38 5 (odpočítané tri body)

Vyžrebovanie jarná časť
15. kolo (nedeľa 31. marec o 15.00 hod.)
OFK Lastomír - TJ Družstevník Cejkov
TJ Sokol Močarany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
OŠK Vinné - TJ Družstevník Parchovany
MFK Čierna nad Tisou - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Malý Horeš
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - ŠK Naciná Ves
OŠK Krišovská Liesková - FK Zemplínska Teplica

16. kolo (nedeľa 7. apríl o 15.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Krišovská Liesková
FK Zemplínska Teplica - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
ŠK Naciná Ves - FK Tatran Úpor
TJ Družstevník Malý Horeš - MFK Čierna nad Tisou
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Vinné
TJ Družstevník Parchovany - TJ Sokol Močarany
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OFK Lastomír

17. kolo (nedeľa 14. apríl o 15.30 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ Družstevník Cejkov
OFK Lastomír - TJ Družstevník Parchovany
TJ Sokol Močarany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
OŠK Vinné - TJ Družstevník Malý Horeš
MFK Čierna nad Tisou - ŠK Naciná Ves
FK Tatran Úpor - FK Zemplínska Teplica
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - OŠK Krišovská Liesková

18. kolo (nedeľa 21. apríl o 16.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
OŠK Krišovská Liesková - FK Tatran Úpor
FK Zemplínska Teplica - MFK Čierna nad Tisou
ŠK Naciná Ves - OŠK Vinné
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Sokol Močarany
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OFK Lastomír
TJ Družstevník Parchovany - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany

19. kolo (nedeľa 28. apríl o 16.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Cejkov
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
OFK Lastomír - TJ Družstevník Malý Horeš
TJ Sokol Močarany - ŠK Naciná Ves
OŠK Vinné - FK Zemplínska Teplica
MFK Čierna nad Tisou - OŠK Krišovská Liesková
FK Tatran Úpor - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec

20. kolo (nedeľa 5. máj o 16.30 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - FK Tatran Úpor
MFK Čierna nad Tisou - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
OŠK Krišovská Liesková - OŠK Vinné
FK Zemplínska Teplica - TJ Sokol Močarany
ŠK Naciná Ves - OFK Lastomír
TJ Družstevník Malý Horeš - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Parchovany

21. kolo (nedeľa 12. máj o 16.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Cejkov
TJ Družstevník Parchovany - TJ Družstevník Malý Horeš
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - ŠK Naciná Ves
OFK Lastomír - FK Zemplínska Teplica
TJ Sokol Močarany - OŠK Krišovská Liesková
OŠK Vinné - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
MFK Čierna nad Tisou - FK Tatran Úpor

22. kolo (nedeľa 19. máj o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - MFK Čierna nad Tisou
FK Tatran Úpor - OŠK Vinné
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Sokol Močarany
OŠK Krišovská Liesková - OFK Lastomír
FK Zemplínska Teplica - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany
TJ Drusžtevník Malý Horeš - TJ ŠM Streda nad Bodrogom

23. kolo (nedeľa 26. máj o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Cejkov
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - ŠK Naciná Ves
TJ Družstevník Parchovany - FK Zemplínska Teplica
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Krišovská Liesková
OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
TJ Sokol Močarany - FK Tatran Úpor
OŠK Vinné - MFK Čierna nad Tisou

24. kolo (nedeľa 2. jún o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - OŠK Vinné
MFK Čierna nad Tisou - TJ Sokol Močarany
FK Tatran Úpor - OFK Lastomír
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Parchovany
FK Zemplínska Teplica - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Malý Horeš

25. kolo (nedeľa 9. jún o 17.00 hod.)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Cejkov
TJ Družstevník Malý Horeš - FK Zemplínska Teplica
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - OŠK Krišovská Liesková
TJ Družstevník Parchovany - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - FK Tatran Úpor
OFK Lastomír - MFK Čierna nad Tisou
TJ Sokol Močarany - OŠK Vinné

26. kolo (nedeľa 16. jún o 17.00 hod.)
TJ Družstevník Cejkov - TJ Sokol Močarany
OŠK Vinné - OFK Lastomír
MFK Čierna nad Tisou - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
FK Tatran Úpor - TJ Družstevník Parchovany
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ ŠM Streda nad Bodrogom
OŠK Krišovská Liesková - TJ Družstevník Malý Horeš
FK Zemplínska Teplica - ŠK Naciná Ves



Uverejnené: 27.03.2019 16:01:41 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.