files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Fannsport Hockey Festival U13 ovládli Spišiaci, Michalovčania so zemiakovou medailou

Od piatka 5. do nedele 7. marca sa v Michalovciach uskutočnil ďalší z hokejových turnajov Fannsport Hockey Festival, tentoraz pre kategóriu U13. Osem družstiev, sedem zo Slovenska, jedno z Maďarska, organizátori rozdelili do dvoch základných skupín, z ktorých dvaja putovali do bojov o 1. až 4. miesto a dvaja do bojov o 5. až 8. miesto. Víťazom turnaja sa nakoniec stala Spišská Nová Ves, ktorá vo finále zdolala Humenné 4:2, tretie miesto si odniesol Prešov, ktorý zase v boji o bronz zdolal HK Mládež Michalovce 5:4 po sam. nájazdoch. Organizátori v závere ocenili aj najlepších jednotlivcov, najlepších hráčov tímu a All-stars turnaja.

Výsledky
A. skupina
HK Mládež Michalovce - HK Spišská Nová Ves 6:2
HKM Zvolen - MHK Dubnica nad Váhom 3:5
HK Spišská Nová Ves - MHK Dolný Kubín 3:1
HKM Zvolen - HK Mládež Michalovce 1:12
HK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen 5:0
HK Mládež Michalovce - MHK Dolný Kubín 5:1.

Tabuľka
1. HK Mládež Michalovce 3 3 0 0 23:4 9
2. HK Spišská Nová Ves 3 2 0 1 10:7 6
3. MHK Dolný Kubín 3 1 0 2 7:11 3
4. HKM Zvolen 3 0 0 3 4:22 0

B. skupina
Prešov Penguins - HK Iskra Partizánske 6:1
MHK Humenné - Gyori ETO HC 3:1
Gyori ETO HC - Prešov Penguins 0:4
HK Iskra Partizánske - MHK Humenné 2:7
Prešov Penguins - MHK Humenné 2:1
Gyori ETO HC - HK Iskra Partizánske 2:5

Tabuľka
1. Prešov Penguins 3 3 0 0 12:2 9
2. MHK Humenné 3 2 0 1 1:2 6
3. HK Iskra Partizánske 3 2 0 1 8:15 3
4. Gyori ETO HC 3 0 0 3 3:12 0

Zápasy o 5. - 8. miesto
HKM Zvolen - HK Iskra Partizánske 3:6
MHK Dolný Kubín - Gyori ETO HC 4:0

Semifinále
HK Mládež Michalovce - MHK Humenné 1:4
HK Spišská Nová Ves - Prešov Penguins 2:0

Zápas o 7. miesto: Gyori ETO HC - HKM Zvolen 2:1 po s.n.
Zápas o 5. miesto: MHK Dolný Kubín - HK Iskra Partizánske 3:0.
Zápas o 3. miesto: HK Mládež Michalovce - Prešov Penguins 4:5 po s.n.
Finále: HK Spišská Nová Ves - MHK Humenné 4:2

Konečné poradie (v zátvorke najlepší hráč tímu)
1. HK Spišská Nová Ves (Rastislav Luščák).
2. MHK Humenné (Daniel Kubáni).
3. Prešov Penguins (Filip Gáll).
4. HK Mládež Michalovce (Dávid Čižmár).
5. MHK Dolný Kubín (Marcus Hubočan).
6. HK Iskra Partizánske (Matúš Dobiaš).
7. Gyori ETO HC (Master Na Mwong).
8. HKM Zvolen (Daniel Necpal).

Najlepší tréner turnaja: Arnold Feil (Gyori ETO HC).
Najlepší brankár turnaja: Tobias Smolko (HKM Zvolen).
Najlepší obranca turnaja: Jakub Kišidai (HK Spišská Nová Ves).
Najlepší útočník: Dávid Ilčík (Prešov Penguins).

All stars:
Brankár: Patrik Brezani (HKM Zvolen).
Obranca: Mathias Havlík (MHK Dolný Kubín).
Obranca: Sarah Maďarčíková (HK Mládež Michalovce).
Útočník: Jozef Baník (MHK Humenné).
Útočník: Pavol Čech (HK Spišská Nová Ves).
Útočník: Andrej Krajčo (HK Iskra Partizánske).



Uverejnené: 09.04.2019 09:10:19
files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.