files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Športovému víkendu vládne futbal a mládežnícka hádzaná

Prvý májový víkend bude opäť bohatý na futbal. Oblastné futbalové súťaže sú už rozbehnuté dlhšie, teraz sa pridá aj druhá, tretia a štvrtá liga. Okrem futbalu si športový fanúšik môže vybrať aj hádzanú, svoje zápasy odohrajú staršie a mladšie dorastenky Iuventy, ktoré privítajú delený tím HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou/HK Partizánske.

Futbal
II. liga
Nedeľa 5. máj
Slavoj Trebišov - FK Poprad (17.00 hod.)

IV. liga Juh
Nedeľa 5. máj
OŠK Pavlovce nad Uhom - FK Geča 73 (16.30 hod.)
MFK Veľké Kapušany - OŠK Rudňany (16.30 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Kechnec (16.30 hod.)

V. liga Zemplín
Nedeľa 5. máj
TJ Družstevník Cejkov - FK Tatran Úpor (16.30 hod.)
MFK Čierna nad Tisou - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (16.30 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - OŠK Vinné (16.30 hod.)
FK Zemplínska Teplica - TJ Sokol Močarany (16.30 hod.)
ŠK Naciná Ves - OFK Lastomír (16.30 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (16.30 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Družstevník Parchovany (16.30 hod.)

VI. liga
Nedeľa 5. máj
OFK Dúbravka - TJ Družstevník Záhor (13.30 hod.)
OŠK Budkovce - OFK Hatalov (13.30 hod.)
OcŠK Pozdišovce - ŠK Agro Palín (16.30 hod.)
FK Žbince - TJ Vyšné Remety (16.30 hod.)
OFK Vojany - TJ Pokrok Krásnovce (16.30 hod.)
TJ FK Družstevník Trhovište - OŠK Zalužice (16.30 hod.)
ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom - OŠK Družstevník Zemplínska Široká (16.30 hod.)

VII. liga Východ
Sobota 4. máj
OŠK Porostov - TJ Kusín (12.00 hod.)
OŠK Podhoroď - OŠK Pavlovce nad Uhom B (16.30 hod.)

Nedeľa 5. máj
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Zalužice B (13.30 hod.)
TJ Tatran Remetské Hámre - TJ Družstevník Ruský Hrabovec (16.30 hod.)

VII. liga skupina Západ
Nedeľa 5. máj
FK Veľké Slemence - OŠK Horovce (13.30 hod.)
OFK Rakovec nad Ondavou - AFK Topoľany B (16.30 hod.)
TJ Pusté Čemerné - TJ Družstevník Oborín (16.30 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - TJ Družstevník Ložín (16.30 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 5. máj
MFK Sobrnace B - FK Tibava (13.30 hod.)
OŠK Stretava - TJ Družstevník Moravany (16.30 hod.)
OFK Horňa - TJ Jastrabie pri Michalovciach (16.30 hod.)
TJ ŠM Jovsa - TJ Družstevník Malčice (16.30 hod.)
OŠK Koromľa - TJ Ptrukša (16.30 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - FK Beša (16.30 hod.)

Hádzaná
I. liga starších dorasteniek
Nedeľa 5. máj
Iuventa Michalovce - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou/HK Partizánske (15.00 hod.)

I. liga mladších dorasteniek
Nedeľa 5. máj
Iuventa Michalovce - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou/HK Partizánske (16.45 hod.)



Uverejnené: 02.05.2019 11:00:42 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.