Remíza starších dorastencov MFK Zemplín s Trnavou

Starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce remizovali v 27. kole najvyššej súťaže na domácej pôde s o titulom bojujúcim Spartakom Trnava 1:1. V 64. minúte zverencov trénera Adriána Devečku poslal do vedenia Armen Hovhannisyan, o päť minút neskôr ale vyrovnal Lukáš Jirka, ktorý sa presadil z pokutového kopu. Ten istý hráč videl v nadstavenom čase za urážku rozhodcov červenú kartu.

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)
Góly: 64. Hovhannisyan - 69. L. Jirka (11 m).
Žlté karty: 19. Ševčík, 72. Benovič, 81. Mesík, 83. Burian.
Červená karta: 90. L. Jirka (Trnava).
Rozhodovali: K. Micheľ - Capik, Adamčo.
MFK ZEMPLÍN: Gurega - O. Vašš, M. Sidor, L. Maďarík - Bajči, Ľ. Ontko, M. Trusa, Pásztor (88. J. Sova), M. Vojtko - M. Popovič (90. S. Kuľha) - Hovhannisyan.
FC SPARTAK: Mego - Ševčík, Burian, Marčan, Mesík, Benovič, Mihálek, Horvát, L. Jirka, Michalička (46. Csáno), Rafajdus (71. Bencz).

Uverejnené: 04.05.2019 15:13:07