files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Kam za športom: Víkend opäť plný futbalu, láka aj hádzaná

Aj posledný májový víkend bude v znamení futbalu. Fanúšik sa môže tešiť na zápasy od tretej až po ôsmu ligu. Okrem toho sa na domácej pôde predstavia aj mladší dorastenci MFK Zemplín Michalovce, no a hádzanársky bonbónik sa odohrá v Trebišove, kde sa uskutoční Česko-slovenský pohár dorastencov.

Futbal
I. liga mladších dorastencov
Sobota 25. máj
MFK Zemplín Michalovce U17 - MFK Ružomberok U17 (11.00 hod.)
MFK Zemplín Michalovce U16 - MFK Ružomberok U16 (13.15 hod.)

III. liga
TJ Veľké Revištia - MFK Vranov nad Topľou (17.00 hod.)

IV. liga Juh
Sobota 25. máj
MFK Sobrance - MFK Spartak Medzev (17.00 hod.)

Nedeľa 26. máj
MFK Veľké Kapušany - OŠK Pavlovce nad Uhom (17.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - FK Čaňa (17.00 hod.)
ŠK Strážske - FK Geča 73 (17.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - AFK Topoľany (17.00 hod.)

V. liga Zemplín
Nedeľa 26. máj
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Družstevník Cejkov (17.00 hod.)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - ŠK Naciná Ves (17.00 hod.)
TJ Družstevník Parchovany - FK Zemplínska Teplica (17.00 hod.)
FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - OŠK Krišovská Liesková (17.00 hod.)
OFK Lastomír - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (17.00 hod.)
TJ Sokol Močarany - FK Tatran Úpor (17.00 hod.)
OŠK Vinné - MFK Čierna nad Tisou (17.00 hod.)

VI. liga
Nedeľa 26. máj
OŠK Zalužice - ŠK Agro Palín (14.00 hod.)
OFK Dúbravka - OcŠK Pozdišovce (17.00 hod.)
OŠK Budkovce - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom (17.00 hod.)
OFK Hatalov - TJ FK Družstevník Trhovište (17.00 hod.)
TJ Družstevník Záhor - OFK Vojany (17.00 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - FK Žbince (17.00 hod.)
TJ Pokrok Krásnovce - TJ Vyšné Remety (17.00 hod.)

VII. liga Východ
Sobota 25. máj
OŠK Zalužice B - TJ Tatran Remetské Hámre (17.00 hod.)

Nedeľa 26. máj
TJ Družstevník Ruský Hrabovec - TJ Kusín (14.00 hod.)
FK Družstevník Iňačovce - OŠK Porostov (17.00 hod.)
OŠK Pavlovce nad Uhom B - OFK Úbrež (17.00 hod.)

VII. liga Západ
Nedeľa 26. máj
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Oborín (14.00 hod.)
OŠK Tušice - OFK Rakovec nad Ondavou (17.00 hod.)
FK Veľké Slemence - OŠK Svornosť Bracovce (17.00 hod.)
OŠK Horovce - TJ Pusté Čemerné (17.00 hod.)

VIII. liga Západ
Nedeľa 26. máj
TJ Ptrukša - TJ Družstevník Moravany (14.00 hod.)
TJ Družstevník Malčice - TJ Jastrabie pri Michalovciach (14.00 hod.)
TJ Družstevník Lekárovce - OŠK Stretava (17.00 hod.)
MFK Sobrance B - OŠK Koromľa (17.00 hod.)
FK Tibava - TJ ŠM Jovsa (17.00 hod.)
FK Beša - OFK horňa (17.00 hod.)

Hádzaná
Česko-slovenský pohár dorastencov (Trebišov)
Sobota 25. máj
Mladší dorastenci
HK Slavoj Trebišov - HC Zubři (13.00 hod.)
Tatran Prešov - TJ Sokol Nové Veselí (15.00 hod.)

Starší dorastenci
Tatran Prešov - Dukla Praha (17.00 hod.)
ŠKP Bratislava - TJ Sokol Nové Veselí (19.00 hod.)

Nedeľa 26. máj
Mladší dorastenci o 3. miesto (9.00 hod.)
Mladší dorastenci finále (11.00 hod.)
Starší dorastenci o 3. miesto (13.00 hod.)
Starší dorastenci finále (15.00 hod.)



Uverejnené: 23.05.2019 14:48:58 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/vbjsibs58jw24rcc.png
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.