Tesná prehra michalovskej Dukly s Liptovským Mikulášom

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce utrpeli v prípravnej fáze druhú porážku, keď na vlastnom ľade podľahli ďalšiemu tipsportligovému celku MHK 32 Liptovský Mikuláš tesne 2:3. Tréner Miroslav Chudý šetril po náročnom Tatranskom pohári viaceré opory, keď nenastúpili až siedmi hráči. Skóre duelu otvoril v druhej tretine Jakub Sukeľ. Na jeho presný zásah odpovedali v tretej tretine Lukáš Toma a Samuel Chalupa, a zdalo sa, že Michalovčania doma uspejú. Hneď po vyrovnávajúcom góle ale vyrovnal Jakub Vybíral a sedemnásť sekúnd pred koncom rozhodol o výhre Liptákov svojim druhým gólom v stretnutí Jakub Sukeľ. Michalovčania pokračujú v prípravných dueloch aj v piatok, kedy ich o 16.00 hod. v košickej Crow aréne čaká duel s domácimi „oceliarmi".

HK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Góly: 44. Toma (Hvila), 54. Chalupa (Hamráček) pres/1– 34. Sukeľ (Kurali, Vybíral), 55. Vybíral (Šiška, Ozolins), 60. Sukeľ (Piatka, Vybíral).
Vylúčení: 4:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Rozhodovali: M. Korba, Kalina – Jobbágy, Bogdaň. Divákov: 1268.
HK DUKLA INGEMA: Glosár - Bdžoch, Mesikämmen, Zekucia, Hančák, Hopkovič, Novický, Borov - Safaraleyev, Linet, Salonen - Hvila, Galamboš, Hričina - Chalupa, Toma, Hamráček - Giľák, Boltun, Mesaroš.
MHK 32: Zalivin – Nemec, Petran, Cebák, Mezovský, Kurali, Stehlík, Šiška, Smutný – Kriška, Róbert Huna, Richard Huna – Rudolf Huna, Piatka, J. Sukeľ – Vybíral, Ozolins, Lištiak – Nechaj, Oško, Uhrík.

Uverejnené: 28.08.2019 20:28:08