files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Kam za športom: Extraligový hokej, bohatá porcia futbalu

Aj keď sa futbalisti MFK Zemplín Michalovce a hádzanárky Iuventy predstavia tento víkend u svojich súperov, Michalovčania ochudobnení o šport neostanú. Tešiť sa môžu na extraligový hokej, ako aj futbalové súťaže, či hokejové a futbalové mládežnícke súťaže. Športová ponuka je teda opäť bohatá!

Hokej
Tipsport liga
Piatok 18. október
HK Dukla Ingema Michalovce - MAC Budapešť (17.30 hod.)

I. liga juniorov
Sobota 19. október
HK Mládež Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš (15.45 hod.)

I. liga kadetov
Piatok 18. október
HK Mládež Michalovce - Prešov Penguins (11.30 hod.)

Futbal
I. liga starších dorastencov
Nedeľa 20. október
MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín (11.00 hod.)

IV. liga Juh
Sobota 19. október
MFK Sobrance - MFK Veľké Kapušany (14.00 hod.)

Nedeľa 20. október
OŠK Pavlovce nad Uhom - OŠK Rudňany (14.00 hod.)

V. liga Zemplín
Nedeľa 20. október
OŠK Budkovce - OFK Vojčice (14.00 hod.)
TJ Družstevník Čičarovce - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany (14.00 hod.)
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ ŠM Streda nad Bodrogom (14.00 hod.)
OŠK Krišovská Liesková - ŠK Naciná Ves (14.00 hod.)
TJ Družstevník Malý Horeš - TJ Sokol Močarany (14.00 hod.)
OŠK Vinné - MFK Čierna nad Tisou (14.00 hod.)
OFK Lastomír - FK Tatran Úpor (14.00 hod.)

VI. liga
Nedeľa 20. október
OcŠK Pozdišovce - OŠK Tušice (11.00 hod.)
TJ Pokrok Krásnovce - OŠK Zalužice (11.00 hod.)
OŠK Družstevník Zemplínska Široká - TJ FK Družstevník Trhovište (14.00 hod.)
TJ Družstevník Záhor - FK Žbince (14.00 hod.)
ŠK Agro Palín - ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom (14.00 hod.)
OFK Hatalov - OFK Dúbravka (14.00 hod.)

VII. liga Východ
Nedeľa 20. október
OŠK Porostov - OŠK Zalužice B (14.00 hod.)
TJ Kusín - FK Tibava (14.00 hod.)

VII. liga Západ
Nedeľa 20. október
FK Veľké Slemence - OFK Vojany (11.00 hod.)
TJ Pusté Čemerné - AFK Topoľany B (14.00 hod.)
OŠK Horovce - FK Družstevník Iňačovce (14.00 hod.)
OŠK Svornosť Bracovce - TJ Družstevník Oborín (14.00 hod.)
TJ Družstevník Ložín - TJ Družstevník Malčice (14.00 hod.)

VIII. liga
Nedeľa 20. október
FK 1971 Moravany - TJ ŠM Jovsa (11.00 hod.)
OFK Horňa - FK Beša (14.00 hod.)
TJ Jastrabie pri Michalovciach - MFK Sobrance B (14.00 hod.)
OŠK Stretava - TJ Ptrukša (14.00 hod.)



Uverejnené: 18.10.2019 14:54:22 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.