Trebišov s cenným bodom z ihriska lanského víťaza

Futbalisti Slavoja Trebišov dosiahli v prvom kole druhej ligy cenný bod, keď remizovali na ihrisku lanského víťaza celej súťaže MFK Dubnica nad Váhom 1:1.

Dubničania išli do vedenia v siedmej minúte, keď sa z pokutového kopu presadil Aurel Dávidík. V osemnástej minúte vyrovnal Nigérijčan Usman Adekunle Issa, ktorý v 89. minúte videl po druhej žltej karte aj červenú. Zverenci trénera Ondreja Desiatnika majú v druhom kole voľno, v treťom sa predstavia na pôde ďalšieho favorita súťaže MFK Dukla Banská Bystrica. Diváci ich doma budú môcť vidieť až v sobotu 22. augusta, kedy privítajú FC Košice.

MFK Dubnica nad Váhom – Slavoj Trebišov 1:1 (1:1)
Góly: 7. Dávidik (pok. kop) – 18. Issa.
Žlté karty: 73. Bilovský, 83. Švec, 90. Vacuík - 14. Issa, 62. Vojtovič.
Červená karta: 89. Issa (po druhej žltej karte).
Rozhodovali: Parilák – Jankovič, Lauer.
Divákov: 495.
MFK: Digaňa – Švec, Pleva, Vaculík, Čurik, Janco (65. Petráš), Kuzma, Bilovský (85. Matúš), Parkáň (57. Levai), Dávidík, Pagáč.
SLAVOJ: Vinclér – Vojtovič (65. Smirnov), Katusnký, Ilinjo, Kanus, Issa, Radovanovič, Sitarčík, Digoň (83. R. Begala), Pálfi (83. P. Chovan), Špak.