files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Vaško si predstavoval trojbodovú premiéru. Inkasovaný gól beriem na seba!

Prvý zápas na seniorskej úrovni má za sebou stopér MFK Zemplín Michalovce Filip Vaško. Dvadsaťjedenročný odchovanec košického futbalu sa v sedemnástich rokov sťahoval do talianskeho Udinese Calcio, kde ale dostával šancu prevažne v juniorskej Primavere. V tíme účastníka najvyššej Serie A to dotiahol iba na lavičku náhradníkov.

Aj preto sa počas leta bez deviatich centimetrov dvojmetrový stopér snažil zmeniť klub. Nakoniec sa rozhodol pre návrat na Slovensko a dokonca aj na jeho východnú časť. Zmluvu podpísal s jediným účastníkom najvyššej súťaže z východu Slovenska MFK Zemplín Michalovce, za ktorý v sobotňajšom šiestom kole s Trenčínom (1:1) odohral svoj prvý zápas. Ten bol aj jeho prvým na seniorskej úrovni v najvyššej súťaži. „Viac by ma táto premiéra tešila, keby sme získali tri body,“ rozhovoril sa po zápase Filip Vaško. „Dobre sme doň vstúpili, prvá tridsaťminútovka bola dobrá. Potom na nás prišiel útlm, v ktorom sme dostali gól. Veľmi ma to mrzí, pretože som bol v tom namočený. Mohol som tú situáciu riešiť lepšie,“ sypala si popol na hlavu letná posila Michalovčanov, ktorá kvôli zraneniu mohla nastúpiť až v sobotu. „V druhom polčase sme tlačili. Podarilo sa nám streliť gól, no víťazný sme už nedali. Všetkých nás to mrzí, pretože sme si podľa mňa zaslúžili tri body. Je veľká škoda, že berieme iba jeden,“ dodáva ešte k zápasu Filip Vaško.

 

Tento článok je uzamknutý

Prístupný je už teraz pre predplatiteľov.

Prihláste sa alebo si predplaťte novinyzemplina.sk

--->Kliknite tu- Predplatiteľská zóna <----Uverejnené: 15.09.2020 09:24:55 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.