Juniori HK Mládež s bezproblémovým víťazstvom

Juniori HK Mládež si pripísali na svoje konto ďalšie tri body, keď porazili celok HK 07 Detva 4:1 ( 2:0 ), ( 2:1 ), ( 0:0 ). Udržali si tak vedúcu pozíciu v tabuľke a výrazne sa priblížili k tohto sezónnemu cieľu, účasti v prelínacej súťaži o postup do extraligy.

Zverenci trénera Petra Mihaľa začali zápas výborne, keď už tretej minúte otvoril skóre Gola. Domáci aj po góle pokračovali v nastúpenom trende, keď svojho súpera v prvej tretine prestrieľali vysoko 15:4. Za svoju aktivitu boli odmenení v tejto časti ešte raz, keď skóroval Ferenc. V druhej tretine sa strelecky presadili obe družstvá. Najprv znížil na rozdiel jedného gólu hosťujúci Pinka. Domáci hokejisti však odpovedali o minútu neskôr, keď sa opäť presadil prvý útok, konkrétne Dunaj, ktorý včera odohral prvý zápas za A mužstvo Dukly. Skóre druhej tretiny aj zápasu uzavrel svojim druhým gólom v zápase Gola. Hostí od väčšej prehry zachránil najmä vynikajúci brankár Rieger, ktorý v niektorých momentoch privádzal Michalovčanov do zúfalstva.

HK Dukla Michalovce  -  HC 07 Detva   4:1  (2:0), (2:1), (0:0)

Vylúčenia : 4:4 navyše Banovský Mich. 10 min. NESPH, Presilovky : 0:0, Oslabenia : 0:0, Strely na bránu : 41:17, Rozhodovali : Lauff ( Stríž, Vilmon )

Góly : 02:03 Gola, 17:42 Ferenc ( Dunaj, Matejka ), 33:36 Dunaj ( Matejka, Ferenc ), 36:06 Gola ( Fajčák ) – 32:23 Pinka ( Michalík, Čajkovský )

HK Dukla : Borko – Blahuta, Gavura, Ferenc, Dunaj, Matejka – Jenčo, Turcovský – Fajčák, Banovský, Gola – Štelbacký, Halapy, E. Hasani, Mašlanka, Puškár - Marcin.