Aj napriek prevahe Dukla bez bodu + video Faith, Minčák a škandál...

Hokejisti HK Dukla prehrali tesne 2:3 na ľade Bardejova. Ten im teda vrátil v rovnakom pomere piatkovú prehru. Po samotnom závere zápasu sa odohral škandál. Gen. manažér Bardejova napadol fanúšikov zo Zemplína.

Škandál v Bardejove. Gen. manažér Bardejova opľul Mi fans....

Dukla nastúpila na tento zápas už bez tria Štefanech, Baron, Hurtaj, ale k dispozícií boli vyliečení M. Segľa a Čížek. Prvá tretina bola poznamenaná veľkým množstvom vylúčených na obidvoch stranách. Strelecky sa v nej presadil v poslednej minúte domáci Pichnarčík. Hostia odpovedali v druhej časti Minčákom, ktorý využil presilovku. V zápase začala dominovať Dukla, potom však prišli chvíle Gmitera, ktorý vsietil svoj prvý gól z presilovej hry a následne strelil aj svoj druhý gól a poslal domácich do dvojgólového vedenia. Michalovčania sa v tretej tretine ešte snažili niečo spraviť s výsledkom.  Dancskák zaznamenal aj kontaktný gól, a keď sa zdalo, že dôjde k odvolaniu brankára Martona, prišla chyba rozhodcov, ktorí si nevšimli, že ten už je na striedačke Dukly a nezmyselne odpískali hru šiestich hráčov. Následne sa muselo vhadzovať v stredovom kruhu a michalovským nádejam bol koniec. Dukla mala v celom zápase viac z hry aj napriek tomu však odchádza z Bardejova bez bodu...

HC 46 Bardejov – HK Dukla Michalovce  3:2  (1:0), (1:1), (0:1)

Góly : 20. Pichnarčík (Baláž), 29. Gmitter (Baláž) pres/1, 34. Gmitter (Baláž, Hričina) – 24. Minčák (Marinčin ) pres/1, 44. Dancsák (Stríž, Mach), divákov: 850

strely: 28:35, vylúčenia: 7:8, navyše Čížek (Mich.) 10 NESPH, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali  M. Grečko - Gavalier, Gajdoš

HC 46 : Andreanin – Polaček, Pichnarčík, Halász, Rusnák, Mojdiš, Macejko, Šimo -   Gmitter, Kriška, Baláž - Pavlovský, Bochňa, Molnár – Belušár, Caban, Hričina – Baránok, Gajdoš, Schneider

HK Dukla : Marton – Boržík, Marinčin, Takáč, Regenda, Petruňa, Mucha, Gavura - P. Segľa, Lezo, Minčák - Mach, Dancsák, Stríž - M. Segľa, Fajčák, Čížek - Ferenc, Bánovský, Dunaj - Sabol

Uverejnené: 09.11.2010 21:11:02