Mladšie dorastenky Iuventy tretíkrát prehrali + FOTO a VIDEO

Mladšie dorastenky Iuventy Michalovce zaváhali aj v desiatom kole prvej ligy proti lídrovi UDHK Nitra, ktorému doma podľahli 24:30 (12:17), čo znamená, že toto družstvo po počiatočnej sérii šiestich víťazných stretnutí ťahá ďalšiu šnúru, tentoraz prehier, keďže to bola tretia porážka za sebou. Družstvo pritom počas predchádzajúceho týždňa postihla trénerská zmena, keď Romana Lamača vystriedal Matúš Hičo, no ani on negatívny trend prehier neodvrátil.

Iuventa po celý čas ťahal za kratší koniec, v 21. minúte prehrávala 10:12, ale súper piatimi gólmi za sebou následne získal rozhodujúci sedemgólový náskok, ktorý po prestávke bez problémov udržiaval. V druhom polčase domáce pridali vďaka perfektnému výkonu brankárky Kolesárovej, no keďže im chýbala zranená spojka Fuleková a súper spod Zobora osobne bránil tvorkyňu hry Špakovú, zrodil sa napokon výsledok 24:30.