Hádzanári WinLandu rozdrvili doma Stupavu - VIDEÁ a FOTO

Hádzanári HC winLand Michalovce dnes v zápase 11. kola 1. hádzanárskej ligy porazili po vynikajúcom výkone Stupavu vysoko 40:26. Týmto zápasom skončili jesennú časť súťaže a ďalšie zápasy ich čakajú až v budúcom roku. My len dodajme, že hneď v prvom jarnom kole doma privítajú lídra súťaže zo Šale.

HC winLand Michalovce – HK Tatran Stupava  40 : 26 (21:12)

Pok. hody : 4/3 – 5/5, Vylúčenia : 4 - 1, Žlté karty : 3 - 3,  Rozhodovali : Daňo, Sabol

WinLand : Bumbera, Geľatič – M. Gargulák 1, Bakajsa, Vetrecín 2, Cibere 6/1, Regenda 3, Kučera 7, Frajkor 6/2, Mandžák 3, Horňák 1, Lorinc 3, Oblažný 4, Dani 4

Stupava : Oravec, Prokop – Mader 2, Ščasný 5, Vígh 3, Malina 2, Lachkovič M. 1, Kubíček 1, Lachkovič A. 8/5, Kalivoda 2, Jánoš, Hasoň 2

V poslednom jesennom kole si Michalovčania chceli napraviť chuť po prehratom súboji s rezervou Prešova. Na zápas nastúpili bez potrestaného Piskaya a zranených Pilníka, Kysela, či Gamráta. To však ich hru vôbec nepoznačilo. Prakticky počas celého duelu mali hru vo svojich rukách a svojho súpera nepustili ani raz do vedenia. Strelecky sa na začiatku presadzoval hlavne Kučera, ktorý svojimi gólmi ťahal družstvo winLandu. Keď v 10 minúte skóroval na 6 : 2 Regenda súper bol súci na uterák. Michalovčania trestali každú jednu chybu súpera a ten v prvom dejstve korigoval skóre len zo 7 metrových hodov, ktorý premieňal zo stopercentnou istotou Lachkovič. Náskok winLandu narastal a do kabín išli s náskokom 9 gólov ( 21 : 12 ). Druhý polčas sa začal tak, ako prvý skončil. Hráči prvoligového nováčika sa vôbec neuspokojili a neustále búšili do zdecimovaného súpera. Vzhľadom na stav mohol dať tréner Štofa príležitosť všetkým hráčom, ktorých mal na lavičke. Vytúžený štyridsiaty gól strelil na obrovskú radosť publika v poslednej minúte Gargulák.

Uverejnené: 20.11.2010 20:19:35