Dukla vysoko prehrala

Hokejisti HK Dukla prehrali v zápase 36. kola 1. hokejovej ligy na ľade Liptovského Mikuláša vysoko 1:6. Strelecky sa presadil iba Pavol Segľa a to bolo na ľade druhého mužstva tabuľky málo. Pred hráčmi Dukly sú teraz tri domáce duely, ktoré výrazne napovedia o možnej účasti v play off. Dukla postupne privíta Spiššskú Novú Ves, Liptovský Mikuláš a Trebišov.

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HK Dukla Michalovce  6:1  (3:0, 0:1, 3:0 )

Michalovčania cestovali na stred Slovenska bez chorých Regendu, Muchu a Stríža. Tréner Faith tak mal k dispozícii len 17 hráčov. Prvá tretina zápasu bola v jednoznačnej réžií domácich. Tí sa presadili už z prvej vážnej akcii, keď sa v 39. sekunde prekonal Martona Kriška. V prvej časti sa k nemu pridali aj Roháč s Bartíkom a tak hostia odchádzali do šatne s trojgólovým mankom. Jediný gól Dukly v tomto zápase strelil v druhej tretine Pavol Segľa. Tretia časť už opäť patrila Liptákom. Strelecky sa ešte do konca zápasu presadili dvakrát Bartík a raz Blaščík. Hokejisti Dukly tak odchádzajú z Liptova s prázdnymi rukami. Svojmu súperovi môžu prehru vrátiť už v nedeľu, keď ich privítajú na svojom ľade v dohrávke 31. kola.

Góly : 1. Kriška (Bartík, Lištiak), 6. Roháč (Paukovček), 17. Bartík (Pleva, Devečka) 45. Bartík (Kriška, Devečka), 50. Bartík (Kriška, Pleva), 59. Blaščík (Petran, Ďurný) - 26. Segľa (Valečko)

Vylúčenia : 2:2, Presilovky : 0:0, Oslabenia : 0:0, Rozhodovali : Matula (Lajčiak, Hronský), Divákov : 450

MHK 32 : Palko - Lištiak, Devečka, Bartik, Pleva, Kriška - Petráň, Bača, Roháč, Paukovček, Pohanka - Kadlubiak, Kokavec, Ďurný, Blaščík, Legerský - Hybe, Klepáč, Fiala, Oravec

Dukla : Marton - Valečko, Marinčin, P. Segľa, Cútt, Čížek - Škrak, Takáč, Faith, Kovaľ, Mach - Ševčík, Kozák, Štefan, Méry, Koky - Tirpák