Nezastaviteľný Regenda s gólom a asistenciou

Pavol Regenda znova žiaril na zámorských klziskách. Odchovanec michalovského hokeja si v zápase Bakersfield Condors – San Diego Gulls (4:3 po predĺžení) pripísal v drese San Diega gól a asistenciu. Výraznou mierou tak klope na návrat do NHL, kde sa jeho Anaheimu Ducks príliš nedarí. Regenda je so 16 gólmi najlepším strelcom San Diega a pýta si tak pozvánku medzi zámorskú elitu.

Pavol Regenda bodoval v šiestom zápase v rade. Už po troch minútach 24-ročný útočník strelil v presilovke prvý gól svojho tímu, o 33 sekúnd neskôr pridal v rovnakej fáze duelu aj asistenciu. Prvú časť stretnutia zakončil 2-minútovým vylúčením za sekanie. Bránku súpera napokon celkovo ohrozil až 4-krát, po návrate zo zranenia sa dostal do hernej formy. Bývalý hráč Dukly Michalovce disponuje po 33 odohraných zápasoch 27 kanadskými bodmi za 16 gólov a 11 asistencií. So 16-gólmi je najlepším strelcom svojho tímu a to má za sebou aj vyše mesačnú prestávku, v ktorej mal zranenie v dolnej časti tela.

Pavol Regenda strelil v sezóne už šestnásť gólov (foto: san diego gulls)