files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Viac ako 140 tisíc eur dostane hádzanár Kozlov

 

 

Životné poistenie je prísľub, AXA svoje záväzky dodržiava

 

 

AXA má na konte jednorazové poistné plnenie vo výške až 142 733,75 eur! Vyplatila ich jednému z najlepších hádzanárov slovenskej extraligy Radoslavovi Kozlovovi, ktorý utrpel pri nešťastnom páde z okna vážne zranenia. Nenadarmo sa hovorí, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch…

 

„Pán Kozlov mal v AXA od 31. júla 2008 uzatvorené životné poistenie Partner Invest. Nešťastnou zhodou náhod utrpel úraz, následkom ktorého má   trvalé následky, na ktoré sa zmluva životného poistenia vzťahuje,“ vysvetľuje Jana Tarčáková Janičová, hovorkyňa AXA Slovensko a pokračuje: „AXA životná poisťovňa mu vyplatí finančnú kompenzáciu vo výške 142 733,75 eur.“ Radoslav Kozlov je aj naďalej klientom AXA a jeho životné poistenie trvá.

 

„Podstatou poistenia je ochrana v nečakaných situáciách. Každé poistenie je založené na vzájomnej dôvere, AXA svoje záväzky dodržiava a prísľub plní,“ konštatuje Dušan Doliak, generálny riaditeľ AXA ČR a SR.

 

„Hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré. Po takejto udalosti sa pohľad na život človeku zásadne zmení,“ hovorí Radoslav Kozlov a na otázku, aký je jeho momentálny zdravotný stav odpovedá: „Snažím sa trénovať a rehabilitovať. Šport je súčasťou môjho života a venujem sa mu do takej miery, ako mi to len zdravie dovoľuje. Až teraz si skutočne uvedomujem, aké dôležité je finančné poradenstvo a správne nastavenie poistného krytia pre prípady, aký sa stal napríklad aj mne.“

 

AXA v roku 2010 v rámci životného poistenia vyplatila svojim klientom celkovo    1 518 016,99 eur.  

 

Partner Invest

 

Partner Invest je moderným produktom investičného životného poistenia, ktorý kombinuje investovanie finančných prostriedkov do bohatého portfólia fondov a širokú škálu kvalitnej poistnej ochrany pre prípad chorôb aj úrazov. Exkluzívnym sprostredkovateľom tohto produktu je spoločnosť Partners Group SK, v spolupráci s ktorou AXA navrhla produkt tak, aby spĺňal najnáročnejšie požiadavky klientov.

 

Radoslav Kozlov, dnes 28 ročný rodák z Michaloviec pôsobil v klube Tatran Prešov. Dnes sa úspešne zotavuje zo zranení a pôsobí v oblasti financií a realít. V roku 2008 bol považovaný za najlepšieho strelca základných skupín Ligy majstrov. Za reprezentáciu SR si zahral aj na ME 2008 v Nórsku.

 

Vizitka Radoslav Kozlov: 

 

- narodený: 8.2.1983 v Michalovciach

- post v hádzanej: ľavý krídelník

- miery: 184/85 kg

- kluby: Zempmilk Michalovce (1995-07), VSŽ Košice (1997-03), ŠKP Bratislava (2003-05), Tatran Prešov (od roku 2005)

- reprezentácia: zápasov/45 gólov

- najväčšie úspechy: účastník ME 2008, najlepší strelec skupinovej fázy Ligy majstrov 2007/08, dvojnásobný majster Slovenska s Tatranom Prešov (2007, 2008)

 

***

 

AXA na Slovensku

AXA má na Slovensku zastúpenie prostredníctvom spoločností:

         • AXA životní pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

         • Dôchodková správcovská spoločnosť AXA d.s.s., a.s.

         • Doplnková dôchodková spoločnosť AXA d.d.s., a.s.

         • AXA investiční společnost a.s., organizačná zložka Slovensko

         • AXA pojišťovna a.s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

 

(tlačová správa)

 Uverejnené: 02.05.2011 16:47:54 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.