Mladšie dorastenku Iuventy rozdrvili Vranov

Mladšie dorastenky HK Iuventa porazili v predohrávke 28. kola Vranov vysoko 44:29. Strelecky vynikla hlavne stredná spojka Špaková, ktorá nasúkala 18 gólov ! V posledných dvoch kolách sa zverenkyne trénerov Hlavatého a Hiča predstavia 14.5 v Košiciach a 21.5. privítajú v poslednom kole Sereď.

Iuventa Michalovce – MŠK Vranov N/T  44:29 (21:11)

Vylúčenia : 3 - 4, Pok. Hody : 8/7 - 3/2, Rozhodovali : Harman, Richvalský, Divákov : 80

Iuventa : Kolesárová, Hirjaková – Daňková 3/1, Dziurová 1, Bezáková 2, Fuleková 8, Janičová 2, Tabaková 6, Špaková 18/5, V.Kišíková, Vojtovičová, Dzurjová 1, Olšovská 2/1, I.Kišíková 1

Vranov : Tomková, M.Jevčáková – Ľ.Jevčáková 7, D.Jevčáková, Kocanová 5/2, Višňovská 4, Bellová 1, Barátová 4, Šumberová 8

Mladšie dorastenky začali predohrávané stretnutie veľmi dobre, keď v 4. minúte viedli 4:0. Vranovčanky však nechceli svoju kožu predať lacno a v 11. minúte vyrovnali na 5:5. Potom však dorky Iuventy zapli na vyššie obrátky a keď v 21. minúte viedli po góle Špakovej 13:9, hosťujúca lavička zareagovala oddychovým časom. Ten však Vranovčankám nepomohol a do konca prvého polčasu domáce hráčky natiahli svoj náskok na desať gólov, keď viedli 21:11. V druhom dejstve tento náskok ešte zvýraznili a pohodlne dokráčali k dvom bodom. Strelecky sa darilo hlavne slovenskej kadetskej reprezentantke Špakovej, ktorá zaťažila konto Vranovských brankárok osemnástimi gólmi. Tejto hráčke zdatne sekundovali Fuleková (8), či Tabaková (6). Tieto tri hráčky strelili dokopy 32 gólov!!!.

Uverejnené: 05.05.2011 08:54:15