files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Vyžrebovanie WHIL 2011/2012

Dnes sa začína jubilejný desiaty ročník spoločnej slovensko-českej Interligy WHIL. Iuventa Michalovce v prvom kole hostí nováčika súťaže UDHK ŠG Nitra-Sereď.

1. kolo : 3. - 4.9.2011
                   Partizánske - Slavia Praha                                     
                   Zlín - ŠKP Piccard Senec                                    
3/18,00        Poruba - Písek                                           
30.8./17,30  Michalovce - Nitra-Sereď                                     
3/18,00        Šaľa - J.Hradec                                        
7/17,30        Olomouc - Veselí                                          
                   Voľno - Most                                         

2. kolo : 10. - 11.9.2011
11/17,00  Slavia Praha - Most                                            
10/18,00  J.Hradec - Olomouc                                         
              Nitra-Sereď - Šaľa                                            
10/15,00  Písek - Michalovce                                      
              ŠKP Piccard Senec - Poruba                                          
               Partizánske - Zlín                                            
               Veselí - Voľno   
       
3. kolo : 17. - 18.9.2011
               Zlín - Slavia Praha                                    
               Poruba - Partizánske                                     
17/17,30  Michalovce - ŠKP Piccard Senec                                    
17/18,00  Šaľa - Písek                                           
17/17,30  Olomouc - Nitra-Sereď                                     
17/17,00  Most - Veselí                                          
               Voľno - J.Hradec        

4. kolo : 1. - 2.10.2011
2/17,00  Slavia Praha - Veselí                                          
1/18,00  J.Hradec - Most                                            
1/15,00  Písek - Olomouc                                         
             ŠKP Piccard Senec - Šaľa                                            
             Partizánske - Michalovce                                      
             Zlín - Poruba                                          
             Nitra-Sereď - Voľno
    
5. kolo : 8. - 9.10.2011
8/18,00  Poruba - Slavia Praha                                    
8/17,30  Michalovce - Zlín                                            
8/18,00  Šaľa - Partizánske                                     
8/17,30  Olomouc - ŠKP Piccard Senec                                    
8/17,00  Most - Nitra-Sereď                                     
8/17,00  Veselí - J.Hradec                                        
             Písek - Voľno  

6. kolo : 12.10.2011
12/17,00  Slavia Praha - J.Hradec                                        
               Nitra-Sereď - Veselí                                          
12/18,00  Písek - Most                                            
               Partizánske - Olomouc                                          
               Zlín - Šaľa                                            
12/18,00  Poruba - Michalovce
               ŠKP Piccard Senec - Voľno  

7. kolo : 29. - 30.10.2011
29/17,30  Michalovce - Slavia Praha                                    
29/18,00  Šaľa - Poruba                                          
29/17,30  Olomouc - Zlín                                           
               Voľno - Partizánske                                      
29/17,00  Most - ŠKP Piccard Senec                                    
29/17,00  Veselí - Písek                                           
29/18,00  J.Hradec - Nitra-Sereď                                      

8. kolo : 5. - 6.11.2011
6/17,00  Slavia Praha - Nitra-Sereď                                     
5/15,00  Písek - J.Hradec                                        
             ŠKP Piccard Senec - Veselí                                           
             Partizánske - Most                                    
             Zlín - Voľno                                           
5/18,00  Poruba - Olomouc                                          
5/17,30  Michalovce - Šaľa                                            

9. kolo : 12. - 13.11.2011
12/18,00  Šaľa - Slavia Praha                                    
12/17,30  Olomouc - Michalovce                                      
               Voľno - Poruba                                          
12/17,00  Most - Zlín                                            
12/17,00  Veselí - Partizánske                                      
12/18,00  J.Hradec - ŠKP Piccard Senec                                    
               Nitra-Sereď - Písek                                           

10. kolo: 19. - 20.11.2011
20/17,00  Slavia Praha - Písek                                            
               ŠKP Piccard Senec - Nitra-Sereď                                     
               Partizánske - J.Hradec                                        
               Zlín - Veselí                                           
19/18,00  Poruba - Most                                             
               Michalovce - Voľno                                           
19/18,00  Šaľa - Olomouc                                          

11. kolo : 26. - 27.11.2011
26/17,30  Olomouc - Slavia Praha                                    
               Voľno - Šaľa                                            
26/17,00  Most - Michalovce                                       
26/17,00  Veselí - Poruba                                          
26/18,00  J.Hradec - Zlín                                            
               Nitra-Sereď - Partizánske                                      
26/15,00  Písek - ŠKP Piccard Senec                                    

12. kolo: 3. - 4.12.2011
4/17,00  Slavia Praha - ŠKP Piccard Senec                                    
             Partizánske - Písek                                            
             Zlín - Nitra-Sereď                                     
3/18,00  Poruba - J.Hradec                                        
3/17,30  Michalovce - Veselí                                          
3/18,00  Šaľa - Most                                            
             Olomouc - Voľno                                           

13. kolo: 10. - 11.12.2011
               Voľno - Slavia Praha                                    
10/17,00  Most - Olomouc                                         
10/17,00  Veselí - Šaľa                                            
10/18,00  J.Hradec - Michalovce                                      
               Nitra-Sereď - Poruba                                          
10/15,00  Písek - Zlín                                            
               ŠKP Piccard Senec - Partizánske                                 

14. kolo : 7. - 8.1.2012
8/17,00  Slavia Praha - Partizánske                                     
             ŠKP Piccard Senec - Zlín                                            
7/15,00  Písek - Poruba                                          
             Nitra-Sereď - Michalovce                                      
7/18,00  J.Hradec - Šaľa                                            
7/17,00  Veselí - Olomouc                                        
             Most - Voľno                                           

15. kolo : 14. - 15.1.2012
14/17,00  Most - Slavia Praha                                    
               Voľno - Veselí                                          
14/17,30  Olomouc - J.Hradec                                        
14/18,00  Šaľa - Nitra-Sereď                                     
14/17,30  Michalovce - Písek                                           
14/18,00  Poruba - ŠKP Piccard Senec                                    
               Zlín - Partizánske                                     

16. kolo : 21. - 22.1.2012
22/17,00  Slavia Praha - Zlín                                            
               Partizánske - Poruba                                          
               ŠKP Piccard Senec - Michalovce                                      
21/15,00  Písek - Šaľa                                            
               Nitra-Sereď - Olomouc                                         
               J.Hradec - Voľno                                           
21/17,00 Veselí - Most                                            

17. kolo : 28. - 29.1.2012
28/17,00  Veselí - Slavia Praha                                    
28/17,00  Most - J.Hradec                                        
               Voľno - Nitra-Sereď                                     
28/17,30  Olomouc - Písek                                           
28/18,00  Šaľa - ŠKP Piccard Senec                                    
28/17,30  Michalovce - Partizánske                                     
28/18,00  Poruba - Zlín                                            

18. kolo : 4. - 5.2.2012
5/17,00  Slavia Praha - Poruba                                          
             Zlín - Michalovce                                      
             Partizánske - Šaľa                                            
             ŠKP Piccard Senec - Olomouc                                         
             Písek - Voľno                                           
             Nitra-Sereď  - Most                                             
4/18,00  J.Hradec - Veselí                                          

19. kolo : 11. - 12.2.2012
11/18,00  J.Hradec - Slavia Praha                                    
11/17,00  Veselí - Nitra-Sereď                                     
11/17,00  Most - Písek                                           
               Voľno - ŠKP Piccard Senec                                    
11/17,30  Olomouc - Partizánske                                     
11/18,00  Šaľa - Zlín                                            
11/17,30  Michalovce - Poruba                                          

20. kolo : 18. - 19.2.2012
19/17,00  Slavia Praha - Michalovce                                      
18/18,00  Poruba - Šaľa                                             
               Zlín - Olomouc                                         
               Partizánske - voľno                                            
               ŠKP Piccard Senec - Most                                            
18/15,00  Písek - Veselí                                          
               Nitra-Sereď - J.Hradec                                      

21. kolo : 25. - 26.2.2012
               Nitra-Sereď  - Slavia Praha                                    
25/18,00  J.Hradec - Písek                                          
25/17,00  Veselí - ŠKP Piccard Senec                                    
25/17,00  Most - Partizánske                                     
               Voľno - Zlín                                            
25/17,30  Olomouc - Poruba                                           
25/18,00  Šaľa - Michalovce                                      

22. kolo: 3. - 4.3.2012
4/17,00  Slavia Praha - Šaľa                                            
3/17,30  Michalovce - Olomouc                                         
             Poruba - voľno                                           
             Zlín - Most                                            
             Partizánske - Veselí                                           
             ŠKP Piccard Senec - J.Hradec                                        
3/15,00  Písek - Nitra-Sereď                                     

23. kolo : 10. - 11.3.2012
10/15,00  Písek - Slavia Praha                                     
               Nitra-Sereď - ŠKP Piccard Senec                                    
10/18,00  J.Hradec - Partizánske                                     
10/17,00  Veselí - Zlín                                             
10/17,00  Most - Poruba                                          
               Voľno - Michalovce                                      
10/17,30  Olomouc      - Šaľa                                        

24. kolo : 14.3.2012
14/17,00  Slavia Praha - Olomouc                                         
               Šaľa - Voľno
14/17,30  Michalovce - Most
14/18,00  Poruba - Veselí
               Zlín - J. Hradec
               Partizánske - Nitra-Sereď
14/18,30  ŠKP Piccard Senec - Písek

25. kolo : 31.3.2012 - jednotný začiatok sobota 18,00 hod.
31/18,00  ŠKP Piccard Senec – Slavia Praha
31/18,00  Písek - Partizánske
31/18,00  Nitra-Sereď - Zlín
31/18,00  J.Hradec - Poruba
31/18,00  Most - Šaľa
               Voľno Olomouc

26. kolo : 14.4.2012 - jednotný začiatok sobota 18,00 hod.
14/18,00  Olomouc - Most
14/18,00  Šaľa - Veselí
14/18,00  Michalovce - J.Hradec
14/18,00  Poruba - Nitra-Sereď
14/18,00  Zlín - Písek
14/18,00  Partizánske - ŠKP Piccard Senec
               Voľno Slavia Praha



Uverejnené: 30.08.2011 13:31:50 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.