files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Hc winLand s cieľom uhrať čo najlepší výsledok

Hádzanári Hc winLand Michalovce sa po prehre v štvrťfinálovej sérii s Košicami ešte so sezónou nelúčia. Už v sobotu ich totiž čaká prvý zápas o celkové umiestnenie, ktorý odohrajú na palubovke Topoľčian. Michalovskí hádzanári cestujú do Topoľčian  bez Juraja Géciho a ich cieľom v tomto stretnutí bude uhrať, čo najlepší výsledok pred budúcotýždňovou odvetou.

Vytvoriť si dobrú pozíciu pre odvetou

Hráči winLandu sa museli po štvrťfinálovej prehre 1:3 s Košicami rýchlo oklepať. Už tento víkend na nich totiž čakajú zápasy o celkové umiestnenie v Tipos Extralige, kde ich súperom budú Topoľčany. „Ide o ťažkého protivníka, ktorý odohral súťaž v nižšie postavenej skupine a určite sa bude chcieť proti nám vytiahnuť,“ uviedol lodivod Hc winLand Pavol Jano, ktorého zverenci v tejto sezóne tohto súpera dvakrát porazili. Najprv to bolo v 2. kole, keď zvíťazili na palubovke súpera 23:20 a potom tohto protivníka zdolali aj v 9. kole doma 30:23. „Je to kvalitný tím, ktorý má takisto ako my niekoľko mladých hráčov, ktorých dopĺňajú starí harcovníci. Určite nás nečaká ľahký zápas, no chceme uhrať, čo najlepší výsledok a pokúsiť sa tam vyhrať, aby sme si vytvorili dobrú pozíciu pred odvetou,“ poznamenal kormidelník winLandu, ktorému bude v sobotňajšom stretnutí chýbať iba pivot Juraj Géci. „Ostatní hráči sú v poriadku a pripravení nastúpiť. Dúfam, že z nich opadne tá nešťastná séria s Košicami a podajú výkon, ktorý nám zabezpečí víťazstvo,“ doplnil Jano. My len dodajme, že séria medzi Michalovcami a Topoľčanmi sa hrá na dva zápasy. Prvý sa odohrá v sobotu v Topoľčanoch, odveta je na programe budúci piatok 27.4. o 18.30 v Michalovciach.

Tréner Pavol Jano sa bude určite spoliehať aj na góly Viačeslava Sadového

Peter BrendzaUverejnené: 20.04.2012 16:14:30 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.