files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Pavol Jano na lavičke Hc winLand skončil - doplnené o vyjadrenie Stanislava Hudáka

Jeden a pol ročné pôsobenie trénera Pavla Jana na lavičke Hc winLand Michalovce sa skončilo. Ako informovala oficiálna stránka minulosezónneho extraligového nováčika k predčasnému ukončeniu trénerovho kontraktu došlo na základe obidvoch strán. Štyridsaťročný lodivod pôsobil vo winLande od januára 2011, kedy nahradil Ladislava Štofu. V prvom polroku svojho pôsobenia sa mu podaril s tímom postup do extraligy. Hc winLand následne vo svojej premiére v najvyššej súťaži skončil na šiestom mieste. Podrobnosti o jeho nástupcovi budú známe v nasledujúcich dňoch.

Pavol Jano na lavičke Hc winLand skončil

Poďakovanie za odvedenú prácu

Pavol Jano viedol michalovský mužský hádzanársky tím rok a pol. Vo svojom prvom polroku dokázal mužstvo doviesť z prvej ligy do najvyššej extraligy. V nej Hc winLand skončil na šiestom mieste. „V prvom rade chcem vyjadriť trénerovi Pavlovi Janovi za jeho rok a pol práce v klube obrovské poďakovanie. Naše cesty sa však rozchádzajú. Som veľmi rád, že sa tak stalo po vzájomnej dohode obidvoch strán,“ vyjadril sa predseda správnej rady Hc winLand Michalovce Stanislav Hudák, ktorý následne pokračoval v dôvodoch ukončenia spolupráce. „Bolo to hlavne preto, že ja som mal odlišný pohľad na niektoré veci z hľadiska smerovania klubu. Týka sa to hlavne marketingu a vystupovaniu klubu smerom k verejnosti. Na tieto veci mám iný pohľad ako on. Práve na nich sme sa nezhodli. Ešte raz, Pavlovi Janovi veľmi pekne ďakujem a prajem mu v jeho ďalšej trénerskej kariére veľa úspechov,“ dodal Hudák, podľa ktorého bude nový lodivod známy v priebehu niekoľkých dní.  



Uverejnené: 07.06.2012 10:07:24 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.