MFK Zemplín s druhou prehrou

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zaznamenali v tejto sezóne druhú prehru, keď podľahli minuloročnému účastníkovi Corgoňligy FK Dac Dunajská Streda 1:2 (0:0). Michalovčania sa síce po Regaliho presnom zásahu v 77. minúte ujali vedenia, no domácim sa v priebehu troch minút po góloch Velického a Nulíčka, podarilo otočiť skóre vo svoj prospech. Zverenci trénera Alberta Rusnáka sa najbližšie predstavia na domácej pôde, keď v sobotu 1. septembra o 19.30 privítajú v šlágri 7. kola II. futbalovej ligy najväčšieho ašpiranta na postup Podbrezovú.

FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (0:0)
Góly: 81. Velický, 84. Nulíček - 77. Regáli
ŽK: 38. J. Čarnota (Michalovce).
Rozhodovali: Smolák - Mikulaj, Ščury.
Divákov: 1687

MFK ZEMPLÍN: T. Jenčo - J. Čarnota, Krmpotič, Korijkov, M. Vanák - Kovaľ, Zonzon - P. Jurčo, Gamkrelidze (64. Immorlano), Garel (60. M. Regáli) - M. Hamuľak (47. Shytov)