Florbalisti FBK Michalovce vo svojej extraligovej premiére zaznamenali jednu výhru a jednu prehru. Najskôr v sobotu vyhrali na pôde Tvrodšína 7:2 a potom v nedeľu prehrali na ihrisku Sabinov tesne 9:12. Extraligový nováčik sa v ďalších dvoch zápasoch predstaví doma, keď v Mestskej športovej hale jeho hráči najskôr v sobotu 29. septembra o 17.00 privítajú Stupavu a potom v nedeľu 30. septembra o 10.30 tím Hurikán Bratislavu.
1. kolo
FBK Tvrdošín - FBK Michalovce 2:7
Góly Tvrdošín: Uhlík, Planieta.
Michalovce: Polyak, - Štefan 2, Zuhan 2, Sabol, Moravec, Minárik, Danko, Havrilčák, Petruňa 1, Matina, Kulin 2, Džupina.
2. kolo
FBC Predators Sabinov - FK Michalovce 12:9
Michalovce: Polyak - Štefan 3, Zuhan, Sabol 2, Moravec, Minárik 2, Danko, Havrilčák, Petruňa, Matina 1, Kulin, Džupina 1.
Ostatné výsledky florbalovej extraligy
1. kolo:
FBK Bogdau Stupava - FBC Dragons Ružinov Bratislava 4:5, Žatva 90 Dolný Kubín - FBC Grasshoppers AC UNIZA 4:8, FBC Mikuláš Prešov m - ŠK 1. FBC Trenčín 2:11, VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - FBK Harvard Partizánske 11:3, FBO Florko Košice - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 17:5, FBC Predators Sabinov - ATU Košice 12:5.
2. kolo:
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK Victory Stars Nová Dubnica 9:6, FBO Florko Košice - ŠK 1.FBC Trenčín 6:8, FBC Dragons Ružinov Bratislava - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 1:7, FBK Tvrdošín - ATU Košice 4:6 , FBK Harvard Partizánske - FBK Bogdau Stupava 6:12 .
Tabuľka po 2. kolách
1. | VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 : 04 | 4 |
2. | ŠK 1. FCB Trenčín | 2 | 2 | 0 | 0 | 19 : 08 | 4 |
3. | FBC Predators Sabinov | 2 | 2 | 0 | 0 | 24 : 14 | 4 |
4. | ŠK Florko Košice | 2 | 1 | 0 | 1 | 23 : 13 | 2 |
5. | FBK Bogdau Stupava |
2 | 1 | 0 | 1 | 16 : 11 |
2 |
6. | FBC Grasshoppers AC UNIZA |
1 | 1 | 0 | 0 | 08 : 04 | 2 |
7. | FBK Michalovce | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 : 14 |
2 |
8. | ATU Košice |
2 | 1 | 0 | 1 | 11 : 16 | 2 |
9. | FBC Dragons Ružinov Bratislava |
2 | 1 | 0 | 1 | 06 : 11 |
2 |
10. | FBC Mikuláš Prešov m |
2 | 1 | 0 | 1 | 11 : 17 |
2 |
11. | Žatva 90 Dolný Kubín |
1 | 0 | 0 | 1 | 04 : 08 | 0 |
12. | FBK Tvrdošín |
2 | 0 | 0 | 2 | 06 : 13 | 0 |
13. | FBK Harvard Partizánske | 2 | 0 | 0 | 2 | 09 : 23 |
0 |
14. | ŠK Victory Stars Nová Dubnica | 2 | 0 | 0 | 2 | 11 : 26 | 0 |
Program 3. a 4. kola
3. kolo 29. september
FbK Harvard Partizánske - FBC Dragons Ružinov Bratislava, FBK Michalovce - FBK Bogdau Stupava, ATU Košice - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava, ŠK 1.FBC Trenčín - FBK Tvrdošín , ŠK Victory Stars Nová Dubnica - FBC Predators Sabinov, Žatva 90 Dolný Kubín - FBC Mikuláš Prešov m, FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBO Florko Košice
4. kolo 30. september
FBK Michalovce - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava, ATU Košice - FBK Bogdau Stupava, FBK Tvrdošín - ŠK Victory Stars Nová Dubnica, FBC Predators Sabinov - ŠK 1.FBC Trenčín, Žatva 90 Dolný Kubín - FBO Florko Košice, FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBC Mikuláš Prešov m.