Víťazom Fann Sport Cupu domáci hokejisti

Hokejový turnaj siedmych ročníkov Fann Sport Cup vyvrcholil v nedeľu svojimi záverečnými zápasmi, ktoré rozhodli o celkovom umiestnení. Turnaj bol dramatický prakticky až do konca a o jeho víťazovi sa rozhodovalo v predposlednom zápase medzi domácimi hokejistami a hráčmi HKM Zvolen. Tí po štyroch zápasoch nestratili ani bod a keď po prvej tretine viedli 3:0 zdalo sa, že im víťazstvo na turnaji už nik nezoberie. Omyl. V druhej tretine sa hokejovým štadión prehnal domáci uragán a po štyroch góloch bolo jasné, že víťazom prvého ročníka Fann Sport Cupu sa stali domáci hráči HK Mládež Michalovce. O ich prvenstve rozhodol presne trinásť sekúnd pred koncom gólom na 4:3 kapitán Pavol Regenda. Tretie miesto na turnaji si vybojovali hráči maďarského Debrecínu, štvrtí skončili hokejisti Humenného, piate družstvo výberu a na poslednom šiestom mieste skončili hokejisti Gelnice. Teraz vám prinášame fotogalériu z druhého hracieho dňa a kompletné výsledky turnaja. Pripravujeme aj fotogalériu zo záverečného ceremoniálu, ktorú vám prinesieme v ďalšom článku.