files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Lenka Čurmová v nominácii na MS

Michalovčanka Lenka Čurmová sa dostala do nominácie slovenskej ženskej hokejovej reprezentácie na MS A- I. divízie, ktoré sa budú konať od 7. - do 13. apríla v nórskom Stavangeri. Slovenky sa o postup do A - kategórie okrem domácich Nórok pobijú aj s Dánkami, Rakúšankami, Lotyškami a Japonkami. Onedlho šestnásťročná odchovankyňa HK Mládež Michalovce sa zúčastní na svojom prvom svetovom šampionáte. V nominácii tentokrát chýba ďalšia odchovankyňa michalovského hokeja, Nicol Čupková (Salavat Julajev Ufa), ktorá sa v tomto roku vzdalo reprezentačných povinností.

Nominácia slovenskej hokejovej reprezentácie žien na turnaj A-skupiny I. divízie majstrovstiev sveta v nórskom Stavangeri:
Brankárky: Andrea Lettrichová (MHK Martin), Zuzana Tomčíková (HC Tornado Dmitrov/Rus.)
Obrankyne: Viktória Ihnaťová, Barbora Kežmarská (obe HC Spišská Nová Ves), Denisa Lalíková (HC Topoľčany), Lenka Čurmová (HK Mládež Michalovce/ŽKH 2000 Šarišanka Prešov), Barbora Brémová (ŽHK 2000 Šarišanka Prešov), Gabriela Žitňanská (ŠHK 37 Piešťany/HK Poprad), Edita Raková (Wiener Eislöwen/Rak.), Michaela Matejová (Brandis juniors Ladies Team/Švaj.).
Útočníčky: Lenka Sroková (HC Spišská Nová Ves), Anna Džurňáková (HK Poprad), Janka Čulíková, Miriam Mikesková (obe HC Topoľčany), Andrea Fortunová (ŽHK 2000 Šarišanka Prešov/HC 46 Bardejov), Mária Herichová (Wiener Eislöwen/Rak.), Martina Veličková (HC Pantera Minsk/Biel.), Lívia Lučová (Banff Hockey Academy/Kan.), Nikola Gápová (SK Karviná /ČR), Jana Kapustová (HC Tornado Dmitrov/Rus.), Petra Pravlíková (Arktik Universitet Uchta/Rus.), Alica Miháliková (Vermont Stars/USA).
Realizačný tím: Ľubomíra Kožanová (manažérka), Imrich Antal (tréner), Andrej Schöber (asistent trénera), MUDr. Karin Oppitzová (lekárka), Dušan Čulka, Vladimír Nemček (maséri).

Program turnaja A-skupiny I. divízie majstrovstiev sveta v nórskom Stavangeri:
nedeľa 7. apríla: Lotyšsko - Japonsko (12.30), Dánsko - Slovensko (16.00), Rakúsko - Nórsko (19.30)
utorok 9. apríla: Japonsko - Dánsko (12.30), Slovensko - Rakúsko (16.00), Nórsko - Lotyšsko (19.30)
streda 10. apríla: Dánsko - Rakúsko (12.30), Slovensko - Lotyšsko (16.00), Nórsko - Japonsko (19.30)
piatok 12. apríla: Rakúsko - Lotyšsko (12.30), Japonsko - Slovensko (16.00), Nórsko - Dánsko (19.30)
sobota 13. apríla: Lotyšsko - Dánsko (12.30), Japonsko - Rakúsko (16.00), Slovensko - Nórsko (19.30)



Uverejnené: 05.04.2013 16:01:19 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.