Nasledujúci víkend bude opäť bohatý na športové podujatia. Už v piatok o 18.00 odohrajú svoj posledný domáci zápas základnej časti hádzanári HC winLand Michalovce, ktorí privítajú celok ŠKP Bratislava. V sobotu je zase v Sečovciach na programe hokejbalový turnaj Fany Sport Cup. Okrem toho nás čaká opäť bohatý futbalový program, keď sú na programe všetky okresné či krajské súťaže a doma sa predstaví aj rezerva MFK Zemplín či jeho dorastenecké celky.
Piatok 10. máj
Hádzaná
Extraliga - muži
HC winLand Michalovce - ŠKP Bratislava (18.00)
Futbal
I. liga staršieho dorastu
MFK Zemplín Michalovce U 19 - Banská Bystrica U 19 (15.00)
I. liga mladšieho dorastu
MFK Zemplín Michalovce U 17 - Banská Bystrica U 17 (17.15)
Sobota 11. máj
Futbal
V. liga Juh
MFK Sobrance - ŠK Slovan Veľký Folkmar (16.30)
Hokejbal
Hokejbalový turnaj Fany Sport Sečovce
Skupina A
hbC – Red Wings Sečovce vs. Hbk Vranov nad Toľpou (09:00)
HC Sobrance vs. HK Mládež Michalovce (10:00)
hbC – Red Wings Sečovce vs. HC Sobrance (11:00)
Hbk Vranov nad Toľpou vs. HK Mládež Michalovce (12:00)
hbC – Red Wings Sečovce vs. HK Mládež Michalovce (13:00)
Hbk Vranov nad Topľou vs. HC Sobrance (14:00)
Skupina B
Hbk Podhorany vs. Hbc – DetoxX Košice (09:30)
HBC All Stars Košice vs. Hbk Senators Trebišov (10:30)
Hbk Podhorany vs. HBC All Stars Košice (11:30)
Hbc- DetoxX Košice vs. Hbk Senators Trebišov (12:30)
Hbk Podhorany vs. Hbk Senators Trebišov (13:30)
Hbc – DetoxX Košice vs. HBC All Stars Košice (14:30)
Štvrťfinále: (15.00 a 15.30)
Semifinále: (16.00 a 16.30)
O 3.miesto: (17.00)
Finále: (17.30)
Nedeľa 12. máj
Futbal
IV. liga
MFK Zemplín Michalovce B - Stará Ľubovňa (10.30)
Veľké Revištia - MFK Slovan Sabinov (16.30)
VI. liga Zemplínska
OŠK Vinné - TJ Družstevník Cejkov (16.30)
ŠK Naciná Ves - TJ Družstevník Parchovany (16.30)
TJ Olympia Borša - OFK Lastomír (16.30)
OŠK Krišovská Liesková - ŠK Agro Palín (16.30)
TJ Družstevník Čičarovce - FK Slavoj Sečovce (16.30)
OŠK Tušice Tušická Nová Ves - TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (16.30)
Družstevník Veľký Horeš - TJ Družstevník Plechotice (16.30)
I. trieda
Krasnovce - Zalužice (16.00)
Hatalov - Dúbravka (16.30)
Kap. Kľačany - Horovce (16.30)
Pusté Čemerné - Tibava (16.30)
Koromľa - Malčice (16.30)
Moravany - Žbince (16.30)
Bežovce - OŠK Pavlovce n/U (16.30)
II. A trieda
TJ Družstevník Pavlovce n/U - Zalužice B (16.30)
Blatná Polianka - Poruba p/V (16.30)
Senné - Zemplínska Široká (16.30)
Sejkov - Vyšné Remety (16.30)
Iňačovce - Porostov (16.30)
Záhor - Remecké Hámre (16.30)
Lesné - Úbrež (16.30)
II. B trieda
Ptrukša - Čičarovce B (16.30)
Oborín - Vojany (16.30)
Rakovec n/O - Veľké Slemence (16.30)
Budkovce - Močarianská (16.30)
Kapušany C - Banovce n/O (16.30)
Bracovce - Pozdišovce (16.30)
III. A trieda
Jovsa - Stretava (16.30)
Nižná Rybnica - Lekárovce (16.30)
Ruský Hrabovec - Jastrabie pri MI (16.30)
Zbudza - Podhoroď (16.30)
Horňa - Kusín (16.30)
III. B trieda
Topoľany – Ruská (13.30)
Malčice B - Ložín (13.30)