files/65s4vnx8w5em2jd5.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Cena primátora mesta okorenená dvoma slovenskými rekordami

V sobotu 15. júna sa v Mestskej športovej hale uskutočnil druhý ročník súťaže v tlaku na lavičke, ktorá niesla názov O pohár primátora mesta. Súťaže sa zúčastnilo osem oddielov z celého Slovenska a nebola núdza ani o hodnotné výkony. Až v dvoch prípadoch sa podarilo silákom prekonať slovenské rekordy. Prvý  z nich si na svoje konto pripísal v kategórii Masters do 93 kg Igor Gazdag z Bánoviec nad Bebravou a o druhý sa postaral v mužskej kategórii do 93 kg Denis Talgelmayer z tímu TJ Strojár Malacky, ktorý vytlačil váhu 265 kg. Organizátori v závere ocenili nielen najlepších jednotlivcov, ale aj absolútnych víťazov a takisto aj najlepšie družstvo. 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY

ŽENY
Kategória do 72 kg
1. Lýdia Vencelová (Klasik Liptovské Sliače) - 40 kg

DORASTENCI
Kategória do 66 kg
1. Roman Pecho (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 112, 5 kg

Kategória do 74 kg
1. Matej Tuchyňa (M+J FC Bánovce nad Bebravou) 110 kg
2. Erik Boháčik (Powe Sport Zlatníky) - 102, 5 kg
3. Maroš Poľak (ŠK Zemplín Michalovce) - 100 kg

Kategória do 83 kg
1. Štefan Majiroš (KST T+T Sabinov) - 115 kg
2. Tomáš Kukuruc (ŠKZemplín Michalovce) - 110 kg
3. Marek Lampeka (ŠK Zemplín Michalovce) - 107,5
4. Markus Dúcky (Power Sport Zlatníky) - 102,5
5. Roman Suvák - (ŠK Zemplín Michalovce) - 100 kg

Kategória do 93 kg
1. Jozef Krišo (ŠK Zemplín Michalovce) - 107,5 kg

JUNIORI
Kategória do 53 kg
1. Pavol Varga (ŠK Zemplín Michalovce) - 95,0 kg

Kategória do 66 kg
1. Ladislav Lechan (ŠK Zemplín Michalovce) - 77,5 kg

Kategória do 83 kg
1. Martin Cipka (Powe Sport Zlatníky) - 190 kg

Kategória do 93 kg
1. Erik Holý - (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 175 kg
2. Matúš Krakovský (HPT Bardejov) - 175 kg
3. Karol Samko (OKFST Romulus Rudník) - 117,5 kg

MUŽI
Kategória do 93 kg
1. Denis Talgelmayer (TJ Strojár Malacky) - 265 kg - SLOVENSKÝ REKORD
2. Matúš Triščík (KST T+T Sabinov) - 170 kg
3. Ľuboš Geleta (Power Sport Zlatníky) - 150 kg
4. Peter Benedikovič (Power Sport Zlatníky) - 150 kg

Kategória muži do 105 kg
1. Radoslav Pilát (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 205 KG
2. Marek Lupták (Klasik Liptovské Sliače) - 190 kg
3. Daniel Barbuľák (HPT Bardejov) - 185 kg
4. Juraj Vencel (Klasik Liptovské Sliače) - 180 kg

MUŽI - KATEGÓRIA MASTERS
Kategória do 74 kg
0. Štefan Szabó (OKFST RomulusRudník) 0 kg

Kategória do 83 kg
1. Vladimír Vaniš (TJ Strojár Malacky) - 150 kg
2. Vladimír Bánik (HPT Bardejov) - 120 kg

Kategória do 93 kg
1. Igor Gazdag (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 197,5 kg - SLOVENSKÝ REKORD

Kategória do 105 kg
1. Pavol Šedivý (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 192,5 kg
2. Vladimír Plávka (Klasik Liptovské Sliače) - 190 kg

ABSOLÚTNI VÍŤAZI
ŽENY
1. Lýdia Vencelová (Klasik Liptovské Sliače) - 39,41

DORASTENCI
1. Roman Pecho (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 91,25
2. Matej Tuchyňa (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 82,80
3. Štefan Majiroš (KST T+T Sabinov) - 77,67
4. Tomáš Kukuruc (ŠK Zemplín Michalovce) - 76,40
5. Erik Boháčik (Power Sport Zlatníky) - 75,36
6. Marek Lampeka (ŠK Zemplín Michalovce ) - 74,79
7. Maroš Poľak (ŠK Zemplín Michalovce ) - 72,78
8. Markus Ducký (Power Sport Zlatníky) - 72,24
9. Jozef Krišo (ŠK Zemplín Michalovce) - 71,70
10. Roman Suvák (ŠK Zemplín Michalovce) - 68,82

JUNIORI
1. Martin Cipka (Power Sport Zlatníky) - 128,92
2. Erik Holý (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 113,66
3. Matúš Krakovský (HPT Bardejov) - 113,31
4. Pavol Varga (ŠK Zemplín Michalovce) - 82,94
5. Karol Samko (OKFST Romulus Rudník) - 78,33
6. Ladislav Lechan (ŠK Zemplín Michalovce) - 64,46

MUŽI
1. Denis Talgelmayer (TJ Strojár Malacky) - 166,47
2. Radoslav Pilát (M+J FC Bánovce nad Bebravou) - 125,64
3. Marek Lupták (Klasik Liptovské Sliače) - 117,80
4. Daniel Barbuľák (HPT Bardejov) - 115,40
5. Juraj Vencel (Klasik Liptovské Sliače) - 111,80
6. Matúš Triščík (KST T+T Sabinov) - 108,53
7. Ľuboš Geleta (Power Sport Zlatníky) - 95,13
8. Peter Benedikovič (Power Sport Zlatníky) - 94,38

MUŽI - MASTERS
1. Igor Gazdag (Power Sport Zlatníky) - 125,87
2. Pavol Šedivý (Power Sport Zlatníky) - 116,79
3. Vladimír Plávka (Klasik Liptovské Sliače) - 114,17
4. Vladimír Vaniš (TJ Strojár Malacky) - 101,16
5. Vladimír Baník (HPT Bardejov) - 82,51
6. Štefan Szabó (OKFST Romulus Rudník) - 0  

HODNOTENIE ODDIELOV
1. M+J FC Bánovce nad Bebravou 60 bodov
2. ŠK Zemplín Michalovce 53 bodov
3. Power Sport Zlatníky 43 bodov
4. Klasik Liptvoské Sliače 37 bodov
5. HPT Bardejov 26 bodov
6. TJ Strojár Malacky 24 bodov
7. KST T+T Sabinov 21 bodov
8. OKFST Romulus Rudník 8 bodov

Peter Brendza



Uverejnené: 16.06.2013 15:17:50
files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/pjqn30z0ectb08f8.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.