Prehra michalovskej Dukly v Bardejove

Hokejisti HK Dukla Michalovce prehrali vo svojom štvrtom prípravnom duely na ľade Bardejove 4:6. Hoci zverenci trénera Mariána Horvátha cestovali na ľad súpera v poriadne okyptenej zostave, Bardejovčanov v prvej tretine poriadne zaskočili a po jej konci viedli 3:0. Domáci ale v druhej časti behom trinástich minút otočili výsledok a víťazstvo už z rúk nepustili. O góly michalovskej Dukly sa postarali Kubát, Harasthy, Čížek, a Zrelák. Michalovskí hokejisti sa najbližšie predstavia v domácom dvojzápase, kedy najskôr vo štvrtok 29. augusta o 17.00 privítajú celok Sanoku a o deň neskôr v piatok 30. augusta takisto o 17.00 nastúpia proti Prešovu.

HK 46 Bardejov - HK Dukla Michalovce  6:4 (0:3, 4:0, 2:1)
Góly MI: 2. Kubát (Palovčík) PH/1, 15. Harasthy (Kubát), 18. Čížek (Majerník), 50. Zrelák (Palovčík)