Starší dorastenci MFK Zemplín remizovali so Slovanom

Svoje druhé domáce vystúpenie absolvovali v sobotu predpoludním starší dorastenci MFK Zemplín Michalovce. Tí vo štvrtom kole privítali futbalistov bratislavského Slovana, s ktorými sa rozišli zmierlivo po remíze 1:1 (0:0). Zverenci trénera Branislava Sokoliho síce viedli od 58. minúty po góle Adriána Leška, no hosťom sa o jedenásť minút podarilo zásluhou Mikuša vyrovnať a z Michaloviec si tak vezú bod. Michalovskí starší dorastenci sa najbližšie predstavia v Dubnici nad Váhom, práve tohto súpera z Považia privítajú v sobotu 31. augusta na vlastnom štadióne tímy U17 a U16. Zápas sedemnástok sa začína o 11.00, šestnástky odohrajú svoje stretnutie o 13.15.

MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:0)

Góly: 58. A. Leško - 69. Mikuš

MFK ZEMPLÍN: Holienčin - D. Horňák, Grič, J. Šimko, Ďurik - L. Tóth, M. Koscelník, Micovčák (83. P. Petričko), J. Kiss (69. T. Vožný) - Turik - A. Leško

Uverejnené: 24.08.2013 16:32:21