files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Marián Horváth: "Ak prehráme s dorastencami je to obrovská hanba"

Obrovskú blamáž utrpeli v druhom kole prvej hokejovej ligy hráči HK Dukla Michalovce. Tí totiž podľahli dorasteneckému výberu SR 18 na ich ľade potupne 3:6 a po dvoch kolách sú len vinou lepšieho skóre na predposlednom mieste tabuľky.


Hanba, hanba, hanba. Len takto by sa dal nazvať dnešný výkon Michalovčanov proti mladíkom, ktorí ešte nedovŕšili ani osemnásť rokov. Prehra 3:6 zrejme vstúpi do análov, keďže väčšiu porážku Dukla od svojho návratu do prvej ligy nezažila. Servítku pred ústa si už nedával ani tréner Marián Horváth. „Myslím si, že ak prehráme zápas s dorastencami, je to obrovská hanba,“ poznamenal Horváth, ktorý následne kriticky dodal. „Je to neospravedlniteľné. Nikto sa nebude pýtať, po akom priebehu sme prehrali, každý uvidí iba túto prehru. Mužstvo, aké máme momentálne k dispozícii, si takéto lapsusy jednoducho nemôže dovoliť a ako hovorím, je to obrovská hanba.“

Samotného trénera sme sa spýtali aj na to, či vyvodí z tejto prehry dôsledky. „O dôsledkoch by som teraz hovoriť nechcel. Teraz nechcem verejne pranierovať nikoho. Nemôžeme predsa vyhodiť desiatich hráčov - nemáme totiž za nich náhradu. Určite si to rozoberieme v šatni. Na druhej strane, vyhrávame ako jeden tím a na druhej strane aj prehrávame, ako jeden tím,“ uzavrel debatu zjavne rozladený lodivod HK Dukla.

Peter BrendzaUverejnené: 15.09.2013 21:13:48 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/rikbtvg8fzvro8pk.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.