Hokejbalisti len remizovali

Hokejbalisti Michaloviec v 18. kole 1. košickej hokejbalovej ligy remizovali s tímom Screamers Košice 5:5. V posledných dvoch zápasoch si tak pripísali už druhú remízu a neprehrali už desať zápasov v rade.

Michalovčania tentokrát nastupovali len so siedmimi hráčmi. Úvod stretnutia patril Zemplínčanom, ktorí Screamers Košice zatlačili do defenzívy. Súper však hrozil neustálimi protiútokmi, z ktorých aj dvakrát skóroval. Následne však Štefan znížil a uzavrel tak skóre prvej tretiny.

V druhej časti hry sa obraz nezmenil, keď Michalovčania neustále tlačili, súper však kontroval protiútokmi. Keď bol na trestnej lavici Sabol Košičanom sa opäť podarilo skórovať z presilovky.

Tretia tretina priniesla asi najviac "vzruchu", o čo sa postaral hlavne rozhodca, ktorý odpískal viacero nezmyselných zákrokov na jednej, či druhej strane. Michalovce znížili na rozdiel gólu, následne však opäť hrali oslabení a súper to využil. V záverečnom tlaku Michalovčania vyrovnali, dokonca mali víťazný gól na hokejke, opäť však zasiahol rozhodca, ktorý nezmyselne prerušil hru pri šanci Štefana, ktorý mohol do prázdnej brány vsietiť víťazný gól.

Screamers Košice - HbK Michalovce 5:5 (2:0, 1:1, 2:4)

Góly: Štefan 2, Zuhan, Minčák, Sabol.
Zostava HbK: J. Kmec – P. Matina, Sabol, Zuhan, Štefan, Petrúňa, Minčák, Ľ. Kmec.