Mestskú hokejovú ligu v prvej štvrtine ovládli „Diabli“

Mestská hokejová liga má za sebou prvú odohratú štvrtinu, v ktorej zatiaľ kraľuje tím Devils. Družstvo zložené aj z bývalých opôr michalovskej Dukly Ivana Boržíka, Ivana Králika, Jaroslava Kanóca či Radoslava Regendu zatiaľ nezaváhalo ani v jednom zo štyroch stretnutí a zaslúžené vedie bez straty bodu tabuľku.

Na druhom mieste je Fann Sport team, ktorý zatiaľ prehral iba s lídrom súťaže a na svojom konte má okrem tejto prehry tri výhry a deväť bodov. Zostávajúce tri tímy majú na svojom konte po tri body a o ich umiestnení zatiaľ rozhoduje lepšie skóre. Vďaka nemu sú na treťom mieste hokejisti Stars. “Hviezdy“ majú lepšie skóre ako štvrtí Tigri a aj ako piate SKC Humenné. Nováčik súťaže je teda zatiaľ na poslednom piatom mieste, no vo svojich stretnutiach ukázal, že môže byť výdatným oživením súťaže.

Hráči Devils ovládli aj tabuľku produktivity. Tú momentálne vedie najlepší strelec súťaže Ivan Králik, ktorý k svojím pätnástim gólom pridal aj deväť asistencií a s 24 bodmi vedie produktivitu súťaže. Na druhom mieste je s 22 bodmi (11+11) jeho spoluhráč Eren Hasani a tretí je hokejista Stars Ján Zalužický, ktorý zaznamenal 15 bodov za deväť gólov a šesť asistencií. Mestská hokejová liga pokračuje zápasmi druhej štvrtiny už vo štvrtok 17. októbra. O 20.15 sa odohrá stretnutie Stars - Devils a o 21.30 príde na rad zápas Tigri - SKC Humenné.

Doterajšie výsledky
1. kolo
Devils - Stars 12:5, Tigri - SKC Humenné 6:0.

2. kolo
Fann Sport team - Tigri 6:5, SKC Humenné - Devils 2:12.

3. kolo
Stars - SKC Humenné 6:11, Devils - Fann Sport team 5:0 kontumačne (zápas skončil 12:5, no bol kontumovaný pre inzultáciu rozhodca hráčom Fann Sportu Ladislavom Sabolom).

4. kolo
Tigri - Devils 4:10, Stars - Fann Sport team 3:7.

5. kolo
Tigri - Stars 3:11, Fann Sport team - SKC Humenné 5:0 kontumačne (zápas skončil 6:5, no bol kontumovaný pre inzultáciu rozhodcu hráčom SKC Humenné).