Turnaj o pohár Multišportu – štvrté kolo.

V prvom zápase sa favorizovaný Gasstars polovicu zápasu trápil s poslednými Tigrami, aby napokon jasne zvíťazil. V druhom zápase si „Vlci“ po vyrovnanom zápase podelili body s „Diablami“.

Tigri - Gasstars   5:10 (3:2, 0:6, 2:2)

Domáci v tomto turnaji počas troch kôl nezískali ani bod a dokonca nestrelili ani gól. Tento stav chceli zmeniť v zápase s favorizovanými hosťami z Gasstarsu. Prvú tretinu sa im darilo tento cieľ aj zásluhou dvoj- gólového strelca Kachniča naplňať, no v druhej tretine sa od nich „šťastena“ úplne odvrátila. Hneď v úvode síce hrali presilovú hru, v ktorej mohli zvýšiť svoj tesný náskok z prvej tretiny, no boli to práve oni, ktorí inkasovali gól z hokejky Minčáka a bolo vyrovnané. Neubehla ani minúta a Minčák dostal hostí do vedenia 3:4. Od tohto okamihu sa domáci už iba trápili a protihráči im pridávali jeden gól za druhým.Hostia napokon vyhrali druhú tretinu 6:0, keď štyri góly strelil Minčák a po jednom Karch a Pado J.V tretej tretine sa hral už otvorený hokej a obé mužstvá si vytvorili viaceré šance. Úspešnými zakončovateľmi boli dvaja hráči na oboch stranách, na strane domácich Kachnič s Garaničom, na strane hostí opäť Minčák s Padom M.

Góly: Kachnič 3, Garanič 2 – Minčák 5, Galan, Zalučický, Karch, J. Pado, M. Pado.

Bieli vlci  - Devils  4:4 (1:2,3:1, 0:1)

Druhý zápas večera začali obe mužstvá dosť opatrne a šance ľahkovážne pozahadzovali aj domáci aj hostia. Dej na ľadovej ploche sa začal stupňovať až v 8. minúte prvej tretiny, keď najprv Huňady a po ňom Hasani ml. zariadili hosťom dvoj-gólové vedenie. Po tomto „počine“ sa „zobudili“ aj domáci a Štefan v 10. minúte znížil na 1:2. Aj v druhej tretine sa hral podobný hokej ako v tej prvej, a keď v 16. minúte Ľoch ľahkou strelou spoza modrej čiary vyrovnal na 2:2, začínalo sa od „nuly“.Domáci išli prvýkrát do vedenia v 21. minúte zásluhou Štefana a bolo 3:2. Vedenie sa vlkom darilo udržať skoro do konca tretiny, no v 28. minúte unikol domácej obrane Hercík a bolo 3:3. Keď už sa zdalo,   že tretina skončí nerozhodne pár sekúnd pred koncom domáci z rýchleho protiútoku išli opäť do vedenia, keď Andrašov vymietol „pavučinu“ v rohu branky hostí 4:3. V poslednej tretine si obe mužstvá vypracovali množstvo šancí (trikrát zvonila za chrbtami brankárov už len tyčka alebo horná žrď), no ujala sa už iba jedna a M. Stripai v 44. minúte vyrovnal na spravodlivých 4:4.

Góly: Štefan 2, Ľoch,Andrašov – Huňady, Hercik, Hasani ml., M. Stripai.