files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| MSKS| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

BLACK & WHITE JUMPING SHOW

Organizácia Šport - životný štýl v spolupráci s R+R Ladiesfitness pripravilo na sviatok všetkých žien MDŽ, čiže 8. marca veľkolepú akciu pod názvom BLACK & WHITE JUMPING SHOW – skákanie na trampolínkach. To sa uskutoční v sobotu 8. marca od 16.00 v telocvični GPH.

Ide o prvý ročník tejto akcie, kde organizátori pripravili pre ženy vela prekvapení. Čakajú ich tri hodiny skvelej zábavy za účasti štyroch inštruktorov z Košíc, Michaloviec a Vranova. V cene lístka dostane každý účastník uvítací balíček, ktorý obsahuje 1,5l zlatá studňa, fit tyčinku Nutrend, pero, zľavové poukazy na fotenie. Zadarmo budú mať k dispozícii švédske stoly a ovocné stoly na občerstvenie, ochutnávku vôd Zlatá Studňa Life. Ako bonus sa budú môcť odfotiť profesionálnym fotografom a kúpiť fotku priamo na mieste, alebo dokonca si dať na vlastné tričko alebo tielko, budú si môcť kúpiť športové tričká a tielka s logom akcie alebo logom jumping. Čaká ich prekvapenie v podobe svetelnej show, ďalej bude pripravených viac ako 20 tombolových cien a ako hlavný ťahák bude hlavná cena: 2-dňový wellness pobyt v luxusnom Grandhoteli Praha v Tatrách pre dve osoby.

Najdôležitejšia informácia kedže je to BLACK& WHITE JUMPING SHOW, skáčeme len v bieločiernom! V sobotu 8. marca sa teda vidíme. Vstupenka stojí 10 € a dajú sa kúpiť len do 6.3.2014 takmer vo všetkých východoslovenských mestách.

MICHALOVCE - R+R Ladiesfitness
KOŠICE - Jumping s Monikou (Monika)
HUMENNÉ - Jumping Humenné (Nika)
VRANOV - Jumping Vranov (Terka)
TREBIŠOV - Jumping Trebišov (Anička)
SNINA - Jumping s Julkou (Julka)
V. KAPUŠANY - Jumping s Mirkou (Mirka)
BUDIMÍR - Jumping s Monikou (Monika)
Srdečne vás všetkých pozývame a tešíme sa na vásUverejnené: 03.03.2014 14:33:52 files/odnunnsmhw3sdkhs.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/ekapbgbof5hfcw60.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/u4rvj6gviftenr2y.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.