VI. liga: 3. kolo
Žbince - Tibava 8:0
Malčice - Močarany 2:1
Pavlovce n/U - Moravany 8:1
Tušice TNV - Horovce 4:1
Koromľa - Zemplínska Široká 5:1
Dúbravka - Pusté Čemerné 0:1
Krásnovce - Hatalov 1:2
1. OŠK Pavlovce nad Uhom 3 3 0 0 17 : 2 9
2. FK Žbince 3 2 1 0 15 : 2 7
3. TJ Pokrok Krásnovce 3 2 0 1 13 : 5 6
4. ŠK Slovakia – trend 3 2 0 1 9 : 3 6
5. OŠK Tušice – TNV 3 2 0 1 7 : 3 6
6. OFK Hatalov 3 2 0 1 6 : 5 6
7. TJ Pusté Čemerné 3 2 0 1 3 : 3 6
8. TJ Sokol Močarany 3 1 1 1 9 : 4 4
9. TJ Družstevník Malčice 3 1 1 1 4 : 7 4
10. TJ Družstevník Moravany 3 1 0 2 6 : 14 3
11. OŠK Družstevník Zemplínska Široká 3 1 0 2 4 : 12 3
12. OŠK Horovce 3 0 1 2 2 : 8 1
13. OFK Dúbravka 3 0 0 3 2 : 14 0
14. FK Tibava Sobrance 3 0 0 3 2 : 17 0
VII. liga – východ: 3. kolo
Vyšné Remety - Remetské Hámre 9:0
Porostov - Podhoroď 3:1
Záhor - Senné 7:2
Ruský Hrabovec - voľno -
Poruba p/V - Jovsa 6:2
Zalužice B - Kusín 4:3
Lekárovce - Sejkov 2:2
1. ŠK Urbár Poruba pod Vihorlatom 3 3 0 0 18 : 4 9
2. TJ Vyšné Remety 3 2 0 1 16 : 5 6
3. TJ Družstevník Záhor 2 2 0 0 12 : 4 6
4. OŠK Podhoroď 3 2 0 1 9 : 5 6
5. OŠK Zalužice B 3 2 0 1 7 : 6 6
6. TJ AGRO Sejkov 3 1 1 1 6 : 9 4
7. TJ Družstevník Ruský Hrabovec 2 1 0 1 6 : 7 3
8. OŠK Porostov 2 1 0 1 3 : 4 3
9. TJ Kusín 3 1 0 2 8 : 11 3
10. OFK Senné 3 1 0 2 6 : 13 3
11. TJ Tatran Remetské Hámre 3 1 0 2 5 : 16 3
12. TJ Družstevník Lekárovce 3 0 1 2 6 : 9 1
13. TJ ŠM Jovsa 3 0 0 3 6 : 15 0
VII. liga – západ: 3. kolo
Veľké Kapušany B - Pozdišovce 4:0
Malčice B - Vojany 4 : 1 (po I. polčase, do II. polčasu hostia nenastúpili)
Druž. Trhovište - Lesné 2:3
Bracovce - Topoľany 1:0
Ruská - Roma Trhovište 0:1
Ptrukša - Rakovec n/O 2:0
Veľké Slemence - Bánovce n/O 6:2
1.FK Veľké Slemence 3 3 0 0 14 : 3 9
2. OŠK Lesné 3 2 1 0 11 : 2 7
3. AFK Topoľany 3 2 0 1 12 : 3 6
4. OFK Vojany 2 2 0 0 9 : 4 6
5. FK Roma Trhovište 3 2 0 1 8 : 3 6
6. TJ Ptrukša 3 2 0 1 6 : 3 6
7. TJ Družstevník Svornosť Bracovce 3 2 0 1 4 : 7 6
8. MFK Veľké Kapušany B 3 1 1 1 6 : 4 4
9. OFK Rakovec nad Ondavou 3 1 0 2 6 : 6 3
10. OcŠK Pozdišovce 3 1 0 2 4 : 9 3
11. TJ FK Družstevník Trhovište 3 1 0 2 4 : 10 3
12. TJ Bánovce nad Ondavou 3 0 0 3 3 : 11 0
13. FC Ruská 3 0 0 3 2 : 12 0
14. TJ Družstevník Malčice B 2 0 0 2 2 : 14 0
V tabuľke nie je zarátaný výsledok 3.kola Malčice B - Vojany
VIII. liga – východ: 1. kolo
Úbrež - Veľké Revištia B 0:3
Zbudza - Horňa 3:4
Nižná Rybnica - Choňkovce 3:0 ( hostia sa na stretnutie nedostavili)
VIII. liga – západ: 1. kolo
Iňačovce - Maťovské Vojkovce 7:0
Beša - Ložín 7:4
Stretava - Jastrabie pri MI 2:0