Zápasmi tretieho a štvrtého kola pokračovala v sobotu v Mestskej športovej hale Mestská futsalová liga.
1. liga
3. kolo (sobota 6. december)
OŠK Senné - KaeMko 12:5 (6:2)
Góly: M. Devečka 4, L. Jacko 2, Nemčík 2, Marjov, Dargaj, Vančišin, M. Adam - R. Lipka 2, T. Mesaroš, M. Béreš, Ilinjo
JPSoNet 09 - FC Caffetalero 16:6 (6:1)
Góly: D. Sninský 3, Firda 3, Gamkrelidze 3, R. Sninsky 2, M. Hreško 2, M. Mesaroš, Ľ. Uhľar, Kročko - D. Lukáč 4, Vašš, T. Šamudovský
Barca Team - Beemsteel 2:11 (1:5)
Góly: Forgáč, M. Duda - M. Lorinc 3, M. Pavlovčák 2, Bubenko 2, Hajduk, Kiovský, Ľ. Novák
ŽK: M. Pavlovčák
4. kolo (nedeľa 7. december)
KaeMko - Beemsteel 6:6 (4:5)
Góly: J. Riško 2, M. Paľovčík, Špak, Ilinjo, T. Mesaroš - Bubenko 2, Lovás, M. Lorinc, D. Lorinc, M. Pavlovčák
ŽK: R. Lipka (KaeMko) , Ľ. Novák (Beemsteel)
FC Caffetalero - Barca Team 7:3 (4:0)
Góly: D. Lukáč 3, Poprik 2, T. Šamudovský, Ondočik - M. Tabaka 2, Tomko
Norwis - NL - JPSoNet 09 7:10 (2:3)
Góly: Slinčak 2, Olah 2, Mašleník 2, T. Čižmár - D. Sninský 3, R. Mižík 3, M. Mesaroš 2, Uhľar, Gamkrelidze
ŽK: Gamkrelidze (JPSoNet 09)
Tabuľka po 4. kole
1. | OŠK Senné | 3 | 3 | 0 | 0 | 29 : 13 | 9 |
2. | JPSoNet 09 | 4 | 3 | 0 | 1 | 35 : 22 | 9 |
3. | Beemsteel | 3 | 2 | 1 | 0 | 21 : 12 | 7 |
4. | Norwis - NL | 3 | 1 | 0 | 2 | 15 : 19 | 3 |
5. | Barca Team | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 : 24 | 3 |
6. | FC Caffetalero | 4 | 1 | 0 | 3 | 16 : 29 | 3 |
7. | KaeMko | 4 | 0 | 1 | 3 | 15 : 25 | 1 |
Najlepší strelci
10 gólov | Martin Devečka | OŠK Senné |
9 gólov | Radovan Sninský | JPSoNet 09 |
7 gólov | Dávid Lukáč | FC Caffetalero |
2.liga
3.kolo (sobota 6. december)
Gladiators - Bara Bara 6:7 ( 2:3)
Góly : M. Dzurjo 2, M. Ondo, L. Hamšík, D. Hrábik, M. Tutko - J. Hutaj 5, Klamo 2
ŽK: K. Bajus (Glad.)
FC Kamo Club - Bapex 7:4 (4:1)
Góly: M. Mucha 3 , P. Serdy 3 , K. Lebeda - M. Baran 2 , M. Šimko , T. Mačuga
ŽK: K. Lebeda, M. Breda (FC Kamo)
PNL - FC StaMi 6:6 (6:3)
Góly: D. Copko 2, Apiar 2, Petrík, Mráz - M. Grajcar 2, M. Paulik, J. Porvaz, Remák, J. Pado
ŽK: M. Mráz (PNL) , M. Grajcar (FC StaMi) ČK: M. Grajcar (FC StaMi)
4. kolo (nedeľa 7. december)
FC StaMi - Nova Michalovce 8:4 (2:0)
Góly: J. Porvaz 3, R. Gaľa 3, M. Mihálik 1, M. Paulik - M. Barbarič 2, P. Andrejco 2
Bapex - PNL 6:9 (3:4)
Góly: M. Baran 2, Talnagi 2, Melko, Garanič - J. Pavlov 6, Mráz, Stretavský, D. Copko
Gladiators - FC Kamo Club 3:7 (1:2)
Góly: L. Hamšík, M. Dzurjo, Hrabík - S. Danko 2, J. Tokár 2, K. Lebeda, M. Mucha, Murgač
ŽK: K. Bajus
Tabuľka po 4. kole
1. | FC StaMi |
4 |
3 | 1 |
0 | 31 : 19 | 10 |
2. | Bara Bara |
3 |
3 | 0 | 0 |
19 : 10 |
9 |
3. | PNL |
3 | 2 | 1 | 0 | 21 : 15 | 7 |
4. | FC Kamo Club |
3 | 2 |
0 | 1 |
16 : 15 | 6 |
5. | Gladiators |
4 | 1 | 0 | 3 | 27 : 25 | 3 |
6. | Nova Michalovce | 3 |
0 |
0 | 3 | 8 : 17 |
0 |
7. | Bapex |
4 | 0 | 0 |
4 |
15 : 36 |
0 |
Najlepší strelci
11 gólov | J. Pavlov |
PNL |
10 gólov | J. Hutaj | Bara Bara |
J. Porvaz |
FC StaMi |
Najbližší program
5.kolo (sobota 13. december)
Barca Team - Norwis-NL (14.00), Beemsteel - FC Caffetalero (14.55), JPSoNet 09 - ŠK Senné (15.50), FC Kamo Club - Bara Bara (16.45), PNL - Gladiators (17.40), Nova Michaovce - Bapex (18.35)
6.kolo (nedeľa 14. december)
KaeMko - FC Caffetalero (14.00), Norwis-NL - Beemsteel (14.55), ŠK Senné - Barca Team (15.50), Bara Bara - FC StaMi (16.45), Gladiators - Nova Michalovce (17.40), FC Kamo Club - PNL (18.35)