files/hgz88r53vzftphq7.jpg
Michalovce| Dukla Michalovce| Iuventa Michalovce| 1 BK MI| MFK Zemplín| ZOS Michalovce| Rimkat| TV Zemplín| CK Bomex
Noviny Zemplína
Hľadanie poďľa názvu
, meniny má , zajtra

Tlačovka SaS v Michalovciach

Predseda strany SaS Sulik spolu so svojimi straníckymi kolegami prišiel aj do Michaloviec predstaviť program tejto novej politickej strany, ktorá do nadchádzajúcich parlamentbých volieb ide s dobrými preferenciami.


V stredu, 7. apríla sa uskutočnila v Malej sále MsKS tlačová konferencia strany Sloboda a solidarita, na ktorej boli okrem samotného predsedu strany Richarda Sulíka prítomní aj podpredseda Juraj Miškov, ktorý má na starosti aj reklamnú kampaň, Lucia Nicholsonová, ktorá sa venuje v strane rómskej problematike a prítomný bol aj Daniel Krajcer, ktorý je novou tvárou tejto strany a zároveň jej mediálnym expertom.

Základné hodnotové piliere, na ktorých je postavený program strany Sloboda a solidarita, je rešpektovanie slobody každého jedného človeka a solidárnosť spoločnosti v čase ťažkých životných situácií.

Ich volebný program pozostáva zo „120 nápadov“, ktorým by chceli jasne deklarovať priority ich strany týkajúce sa ekonomického rozvoja Slovenska a vyrovnávania priepastných regionálnych rozdielov.
Na stretnutí konkrétne načrtli problémy súvisiace s našim regiónom a ktorým by sa chceli venovať v prípade úspechu v parlamentných voľbách. Prítomní boli aj členovia SaS v Michalovciach Lívia Orenčáková a Dušan Plichta, ktorý načrtol problém tzv. Trojuholníka smrti ( Humenné - Michalovce – Trebišov ). Tento priestor je z hľadiska ekológie jednou z najhorších oblastí SR. Štatistické prehľady rastu karcinogénnych ochorení u mužskej populácie to jasne potvrdzujú.  Preto je vyrovnanie sa s dedičstvom minulosti našou prioritou.
                          Veronika KmecováUverejnené: 15.04.2010 16:32:20 files/44pvckhfiu2zbgck.jpg
Práca v Michalovciach
Práca Michalovce
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Súťaž
tipovanie
Anketa
Miniaplikace
Pracovné ponuky
tipovanie
Reklama
files/snr62oh0z5qhxgxz.jpg
Facebook
Kontakt
+421 917 203 776
redakcia@novinyzemplina.sk

Ivana Krásku 781/21
07101 Michalovce
Návštevnosť
TOPlist
©2012 Noviny Zemplína
Generované redakčným CMS systémom HEMERA spoločnosti NIKA PRESS s.r.o.