MFK Zemplín na záver sústredenia s tesnou prehrou

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zakončili sústrednie v tureckom Beleku druhou tesnou prehrou. Zverenci trénera Františka Šturmu totiž prehrali vo svojom treťom vystúpení v Turecku s účastníkom poľskej druhej ligy MKS Drutex Bytovia Bytów 1:2 (0:1), keď o remízu prišli v 93. minúte. O jediný presný zásah Zemplínčanov sa v 85. minúte postaral Erik Streňo. Hráči po jesennej časti lídra DOXXbet ligy skupina Východ touto prehrou ukončili herné sústrednie v Beleku, kde v troch zápasoch zaznamenali bilanciu jednej výhry a dvoch prehier, a už v utorok sa poberú domov. Tu sa následne budú prirpavovať v domácich podmienkach. Najbližší prípravný duel odohrajú v piatok proti Podbrezovej, dejisko zápasu ešte nie je známe.

MKS Drutex Bytovia Bytów - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (1:0)

Gól MI: 85. Streňo

MFK ZEMPLÍN: Raška (46. P. Macej) - Perez (46. D. Kunca), Michal Gallo, Podhorin, Šimčák (46. Streňo) - M. Koscelník, A. Leško, S. Danko, Montero, M. Regáli - T. Chovanec (70. L. Tóth)

Zdroj: mfk zemplín